Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore regisztráció ingyenes...

NCore regisztráció ingyenes mi, csalók?

Figyelt kérdés

Ezt olvassátok .


Aktiválás

Kedves leendő felhasználónk!


A regisztráció első lépését sikerrel végrehajtottad!


Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:


Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.


Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.


1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.


A kapott kódot az itt lévő helyre kell beírni, és ezzel máris teljes jogú tagja leszel az ncore.cc oldalunknak.


Kösz nem.

Szóval fizetni kell hogy bejuss ?



2012. ápr. 27. 03:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim válasza:
0%
Ez kamu az egész! Az nCore nem árusít pénzért meghívót. Csak elküldött meghívóval lehet bekerülni. Nagy szar kamu minden!
2012. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastad a válaszokat, megnézted a dátumot?

Április végén _hivatalosan_ be lehetett jutni pénzért, és kb. 10,000 tag élt is a lehetőséggel.


Nem volt átverés, az új tulaj ilyeneket is bevezetett az oldalon, amitől kicsit romlott is a megítélése.

2012. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 ROUGE77 válasza:
0%

én kaptam egy emailt hogy megnyilt rajta a regiszrácio és nem kell meghivó hozzá.

A legnagyobb hazai torrent oldal az nCore kinyitotta a regisztrációt.


Ha te is regisztrálni szeretnél, akkor látogass el a [link] oldalra.


Ez nem átverés! Az nCore csapata most úgy döntött, hogy valóban szabad regisztrációt hírdet meg! Ennek az az oka, hogy már több éve nem volt szabad regisztráció.

Továbbá most az első 5.000 regisztráló között 100x 2db mozijegyet sorsolunk ki. A nyerteseket üzenetben és emailben értesítjük, valamint a nyertesek listáját a Főoldalon található hírekben is közzétesszük (csak felhasználói nevet).


A szabad regisztráció 2012. november 15-ig tart!


Most itt a lehetőség, ne maradj le róla!


nCore Csapata


s mikor ráklikeltem a linkre egy csomó hirdetést ami angol nyelvű és köze nincs az ncorhoz jött be ezen linken.

2012. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 30 kamu oldal van ami az nCore-nak adja ki magát. Csak a .cc és .nu végződésű az igazi, a többi átverés.


Az elmúlt hetekben aktív volt, MINDegyik KAMU:

ncore.nnc.ro

ncore.uk.is

ncore.vb.hk

ncore.biz.tm

ncore.or.gs

ncore.a01.ca

ncore.cut.vn

ncore.uni.cx

ncore.wut.se

ncore.hin.tw

ncore.tv

ncore.airh.cl

ncore.vci.si

ncore.cmtn.cl

ncore.sf-n.org

ncore.im

ncore.uk.to

ncore.zahe.me

ncore.zOd.eu

ncore.ref.sh

2012. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:

Nekem a Facebook-os ncore meghívás a kedvencem, amikor napi 3 olyan eseményre hívnak meg, ahol kamu ncore (vagy utánzat, de a pénzt később bezsebelik) oldalra ajánlgatják a regisztrációt.

De ez évek óta tart... Én pedig szintén évek óta magyarázom a sok hülyének, hogy ne legyenek már ennyire buták, de dőljenek be (csak kicsit kellene utánanézni a neten, beütsz pár kulcsszót, olvasol, összesen 5 perc), de nem...

Mondjuk engem már nem érdekel az egész, mint mondtam, végül nem regisztráltam (mégis többen írtak privátot és kértek meghívót XD), és nem is hiányzik, azóta sem.

2012. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 Fixum válasza:
Ezek az NÍMAND-KÓRÓ homokosok lehúztak 160 (!!!!) Ft "SMS" említéssel kb.: 2E-t a kártyámról.... (persze ez csak másnap derült ki...) Na, nézem az oldalt, EZ EGY F@S. de KIEMELVE !!!!!!! Remélem megtalálom az anyukájuk seggét a sz@rháziaknak..... Büdös kis tolvaj csalók.
2013. márc. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
Ismerősöd küldött neked meghivót? Mert ugyanis ma szabad meghivós regisztráció van.
2013. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!