Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore regisztráció ingyenes...

NCore regisztráció ingyenes mi, csalók?

Figyelt kérdés

Ezt olvassátok .


Aktiválás

Kedves leendő felhasználónk!


A regisztráció első lépését sikerrel végrehajtottad!


Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:


Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.


Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.


1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.


A kapott kódot az itt lévő helyre kell beírni, és ezzel máris teljes jogú tagja leszel az ncore.cc oldalunknak.


Kösz nem.

Szóval fizetni kell hogy bejuss ?



2012. ápr. 27. 03:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
te mázlista,neked mi mindened van :)
2012. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:

Én is vagyok egy pár oldalon...


Azért ekkor bunkóságot.


# 60/61-nek igaza van

2012. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:

"akkor mutasd meg,hogy ncore-on kívül a Mániákus zsaru 2-t honnan tudom leszedni"


Hát ez nagy volt :D

Amúgy valaki megmondhatná, hogy a San Francisco utcáin-t hol lehet leszedni, mert akkor az az oldal zsír. Még az ncore-on sincs fent.


Amúgy a talalka.hu-n annyi kiváltságot kapsz a prémium tagsággal, hogy nem látod a reklámokat (amik amúgy is alig vannak) :D

2012. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
örülök,hogy tetszett,bár nemtudom mi volt benne olyan nagy,engem nagyon felidegesített,hogy sehol nem volt fent.
2012. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
0%
az, hogy rohadtul zs kategóriásnak tűnik a címe alapján.
2012. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
Meg valami négy hónap prémium tagságot ígértek a találkán az SMS áráért. Ehez képest 1 évet kaptam
2012. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:

# 65/67

nézd meg,elég jó azért,főleg a második rész.van benne mondjuk sok hülyeség,meg pár értelmetlen dolog is,de a remek effektek és a történet kijavítja ezt.ráadásul telivan akcióval.

2012. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
23%

MILYEN CSALÁS? KOMOLYAN, HA FIZETNI KELL 1500FT-OT, AKKOR MÁR NEM AKARTOK BEJUTNI? SZÁNALMAS!

Egyébként, oda van írva ha elküldesz egy SMS-t, kapsz egy kódot. Szimplán beírod, és csodák csodájára tag vagy! Hát, nem nagyszerű és egyszerű?

2012. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:

# 68/69-de előbb is szólhattak volna.

utolsó-külföldről küldted?mert akkor elvileg nem érkezik meg.

2012. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
44%
Senki nem mondta, hogy ingyenes a regisztráció! Csupán a feliratkozás volt ingyenes! A történelem során NAGYON KEVESEN juttotak be ingyen az oldalra. Ennyi, törődj bele, hogy ingyen nem fogsz bejutni!
2012. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!