Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore regisztráció ingyenes...

NCore regisztráció ingyenes mi, csalók?

Figyelt kérdés

Ezt olvassátok .


Aktiválás

Kedves leendő felhasználónk!


A regisztráció első lépését sikerrel végrehajtottad!


Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:


Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.


Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.


1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.


A kapott kódot az itt lévő helyre kell beírni, és ezzel máris teljes jogú tagja leszel az ncore.cc oldalunknak.


Kösz nem.

Szóval fizetni kell hogy bejuss ?



2012. ápr. 27. 03:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
16%
Igen, ha valakinek nem jó az aránya, akkor máris kibasszák a p*csába. Tehát magas feltöltési sebességű net kell mindenképp és éjjel is úgykell hagyni a gépet, hogy seedelni tudj. Most még több embert kivágnak szerintem, mert elszaporodnak a tagok. Tehát az fizessen, akinek van ablakon kihajítandó 2000 Ft-ja.
2012. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
72%

#51: Nincs is arányszámolás az oldalon, miről beszélsz?


A szabályzat alapján a letöltés után 336 órán belül összesen 48 órát kell seedelni, vagy pedig 1.0 arányig. Ez annyit jelent, hogy naponta ~3,5 órát kell seedben lenni ahhoz hogy kényelmesen betartsd a szabályt, és itt csak seedelésről van szó, nem arról hogy feltöltésnek is lennie kell.


Ha valamelyik kész, akkor teljesítetted a szabályt, és leállíthatod a torrentet. Ráadásul még büntetés sincs érvényben, és havonta 20 szabálysértést is el lehet úgy követni, hogy nem szankcionálnak. Ha bevezetik ezt a rendszert, akkor is csak ezeket a felsorolt dolgokat kell betartani.


Ebben a rendszerben csak az dobatja ki magát, aki egyáltalán nem seedel (rájuk nincs is szükség), nem pedig tömegek kitiltása fog eljönni.

2012. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:

Mindenesetre, itt lehet panaszkodni :

webmaster@ncore.cc

ha valakinek van valami komoly problémája ossza meg velük :)


Ncore, most eléggé összeomlott :D

Kb. fél órája nem elérhető :)

2012. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim válasza:
49%

Én regeltem tegnap, igaz most igaz kicsit döcögős az oldal de remélem gyorsan javítják.

2000 HUF = 3doboz cigi, hol kapsz ennyiért egy házi videótárat majd az összes filmel??? (pláne hogy nem is dohányzom :) de aki napi egy dobozzal elszív az havi kb 20eFt, hol van ehhez képest 2eFt. túlságosan ingyen akarunk mindent manapság.... beload, diablo is jó de nincs fenn minden. modjuk azzal egyetértek hogy ez a "freereg" nem volt éppen elegáns, korrektebbül is meglehetett volna oldani.

2012. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:

# 50/54

akkor mutasd meg,hogy ncore-on kívül a Mániákus zsaru 2-t honnan tudom leszedni.egyetlen torrent oldalon,még a Beloadon(!)sincs fent,egyedül ncore-on,ott is dvd-videoban.ennyit arról,hogy minden fentvan máshol.

2012. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim válasza:
14%
Kicsit jobban körül kellene nézned kedves Mániákus Zsaru , mert fent van máshol is nemcsak ezen a sz*r NCoreon. Ha annyira fizetni akarsz a semmiért akkor nyugodtan tedd meg.Amúgy itt van amit keresel te idióta: [link]
2012. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista vagyok, és nekem 2000 Ft nem 3 doboz cigi, hanem egy heti kajám, vagy legalább fél heti bulizás:P
2012. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:

# 56/57

jó.akkor most hívj is meg az oldalra.

2012. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
vagy nemis!seedeld inkább a torrentet,ugyanis nincsen feltöltő.legalább ellenőrizted volna,mielőtt elkezdtél vele kérkedni.
2012. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:

Eddig minden leendő alkalommal próbáltam bejutni az oldalra, hiszen a legnagyobb/legjobb magyar torrent-oldalról beszélünk, de most...


Mostantól már nem érdekel az egész. Jó nekem a Beload/Bithumen/Microbit. Ilyen pofátlan csórók tőlem egy forintot sem kapnak.

2012. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!