Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore regisztráció ingyenes...

NCore regisztráció ingyenes mi, csalók?

Figyelt kérdés

Ezt olvassátok .


Aktiválás

Kedves leendő felhasználónk!


A regisztráció első lépését sikerrel végrehajtottad!


Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:


Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.


Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.


1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.


A kapott kódot az itt lévő helyre kell beírni, és ezzel máris teljes jogú tagja leszel az ncore.cc oldalunknak.


Kösz nem.

Szóval fizetni kell hogy bejuss ?



2012. ápr. 27. 03:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
77%

"kösz :) remélem ebben nem kamuznak!"


Reméld csak...Ha azt mondaná, hogy nem lesznek egyéb költségek, akkor pénzt vesztene, mert kevesebben perkálnák le ezt a 2k-t.

2012. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
*vagyis hogy lesznek egyéb költségek
2012. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim válasza:
Mekkora egy köpet, én is így csak lestem, fostalicsaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2012. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:

# 32/33

azért nemhinném,hogy ennyire pofátlan lenne,szerintem nincs több költség,úgyis hamar elterjedne,ha mégis lenne és ő azt mondta,hogy nem,ezt ő is tudja,nem fog ilyet megkockáztatni.

2012. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
100%

",ha mégis lenne és ő azt mondta,hogy nem,ezt ő is tudja,nem fog ilyet megkockáztatni."


Eddig meg azt hangoztatta, hogy náluk nincs és soha nem is lesz SMS kód. Tehát én nem nagyon hinnék a szavának, de te tudod...Fizess, ha akarsz, a te pénzed bánja.

2012. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim válasza:
ha valaki megpróbált már ílyen módon regisztrálni írja már le hogy működik-e, vagy valami.
2012. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 A kérdező kommentje:

Ahogy látom elég sok válasz jött a kérdésemre.

Sikeres regisztráció de nem tudok bejutni csak ha fizetek?

Na igen erről nem volt szó.


Miért kellene nekem egy találka f.o.s. oldal mikor nincs rá szükségem.


Nagyon szívesen támogattam volna esetleg úgy az oldalt,hogy adnak érte plusz feltöltés .

Mint más oldalakon.

Példa : Beload, vagy a nemrég megszűnt Dark-Angel.

De találka randioldal ....hát elmehetnek a .....oda.

Ezért tartom szemétségnek.

2012. ápr. 27. 17:20
 38/87 anonim ***** válasza:
100%

Azóta már leírták, hogy nem kötelező a randioldalra regisztrálni, csak oda is érvényes X idejű premium tagság a fizetéssel. Ha visszaolvasol, itt is le van írva, csak értelmezni kell.


Eddig csak paypal útján lehetett bekerülni, most sms-ben is. Ha megnézel más kérdést, mások már vígan töltenek, ennyi kiadást be tudtak iktatni úgy, hogy onnantól kezdve ingyen töltenek le millió dolgot.


Ha mondjuk jönne internetadó meg minden jóság, szigorú szerzői jogi törvények, 3 dobás törvény aminek végén a szolgáltató felmondja a szerződést, akkor bezzeg azt mondaná mindenki, hogy "de jó, csak 2000-t fizettem egyszer, és töltök ezerrel". Akinek ennyit nem ért meg, az úgyis talál még jó pár ingyenes oldalt, az nC-nek bizonyos tekintetben ezzel a húzással már úgyis vége van, mert netcigány oldal lett, a legnagyobb.

2012. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az... nagy várakozás után megjön az e-mail... be is tudok lépni de ez az izé fogad és mást nem tudok csinálni... most jól fölhúztak engem is... még sms-t is küldjek... hát kapját be... nem erről volt szó.
2012. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
100%
Meg hadd akkor küldjek már sms-t amikor én akarok. Nehogy már ők döntsék el most komolyan. Ha szeretném támogatni az oldalt majd küldök. De ha már egyszer nyitott regisztráció van akkor már tényleg legyen ingyen...
2012. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!