Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, lányok! Mi az esti...

Nők, lányok! Mi az esti arcápolási rutinotok?

Figyelt kérdés
A plusz kérdés annyi, hogy tonikot, majd utána micellás vizet használni jó vagy teljesen felesleges?

2016. jan. 25. 13:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15%

1 kg Tesco gazdaságos diszperzit, rá 1 kg Héra beltéri falfesték végül másfél kg malter.


Nesztek eldicsekedtem hogy milyen frankóvagyok hogy használok kencéket.uppsz, bocsika. Krémeket.


Tehát a kérdésre válaszolva megmosom az arcom Nadine kénes szappannal aztán megtörlöm törőlközövel.

Ès aranytiszta a bőröm, nincs se pattanás se miteszer se ránc semmi. Nem ragadt nekem tojadék.az arcomra.

Ellentétben azokkal akik dézsából öntik magukra a kencéket . Ja , bocsi . Krémek . Remélem nem tettem kárt senkinek a lelkecskéjébe.

Ui. nyugodtan lehet lepontozni. Végül is találkoztam már olyanokkal is akik perverzebb dolgokra izgultak.

2016. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

örülj neki, hogy ilyen baromi szerencsés vagy, hogy ennyitől szép a bőröd, de ez nem jelenti azt, hogy másnak azért nem szép, mert több mindent használ rá. ez olyan, mint hogy én rengeteget eszem és keveset mozgok, mégis ku rvajó alakom van, más meg szakad bele a diétába és mégis sz arul néz ki. attól még nem felesleges, amit ő csinál, egyszerűen nem mindenkinek vannak ugyanolyan adottságai.

amúgy gyanítom, még 30 alatt vagy, nem fenyegetőzni akarok, de a hidratálás és ápolás hiányának 10-20 év múlva fogja meginni a bőröd a levét és nem most.

2016. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Istenem de hányingerem van az ilyen privilégiumot szaró emberekből de komolyan :D
2016. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az arcbőr ápolása és szépsége a koron kívül a körülményektől is függ. Városiak ebből a szempontból hátrányban vannak a kipufogógázos levegő és a klóros víz miatt. Testvéremék beszereltettek valami újféle vízszűrőt -mi is fogunk majd -azóta nem viszket és szárad a bőre, mert azt állítólag a klór okozza.

Nekem a másik gondot a városi korom és füst okozza, mert állandóan eltömíti a pórusaim mitesszereket okozva, ezért többször is arclemosóznom kell, az után pedig nyilván kell valami hidratáló krém is. Boldog ember az, aki vidéken a jó levegőn nem szorul ilyesmire és elég neki a tiszta (klórmentes) kútvíz, forrásvíz.

2016. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
30%
Tonik reggel este, gyenged lemoso 2 naponta, heti 1× bőr radir majd hidratálás.
2020. jún. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!