Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/255 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszik, de sajnos nem találtam róla semmit a google-n kivül..
2014. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/255 A kérdező kommentje:
Hát csajok,elkeserito,hogy nem lehet semmit talalni errol a jo pasirol semmit!! :( Meg fb sem!! En irtam fb-n A konyha fonok oldalnak,mert ezt az eggyet talaltam,de nyilvan nem valaszoltak!! :( Biztos hibbantnak neztek!! Hat marad a tvben sovargas!!
2014. szept. 13. 17:22
 13/255 anonim ***** válasza:
100%
Én is kerestem rôla infokat mindenhol..de semmi èrdemleges mèg fb sem:(mèg mostani friss cikket sem talaltam róla csak Zèröl h rajonganak èrte a csajok de párkapcsolatban èl.a séfröl viszont semmi.lehet nem kellene feladni...:))egyszer hâtha...
2014. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/255 A kérdező kommentje:
Hát nem kéne tényleg feladni! Hátaha valamelyikünknek össze jönne vele legalább egy randi! :) :) Milyen jó lenne!! :) De hát hol keressük? Én annyit tudok,hogy Francia országban él,ott dolgozik,és csak azért jött haza,hogy leforgassák ezt a föző műsort aztán,haza megy/ment,mert szerintem ezt a műsort már rég leforgatták! :( :( De akkor is fb-on se lehet megtalálni ez furi! Biztos van neki!
2014. szept. 13. 21:41
 15/255 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ennyit hallottam róla..meg hogy talán egyszer hazajön magyarba..meg néha jár haza..az is lehet nincs fent sehol..:(lehet nem szereti az internetes felületeket..:(vagy nem akarja hogy rátaláljanak..fb sok Bernáth József nevű van,elég nehéz lenne kiszúrni..ha Zé-ről jelent meg 1 napja valami friss,akkor várható,hogy róla is fog...(remélem)RANDIii vele :D :D háát összeakadni vele nem tudom hol lehet személyesen.. :D :P
2014. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/255 anonim ***** válasza:
100%
na jó'van, látom szépen összegyűltünk itt (dobtam is mindenkinek a zöld kezet, legalább mi tartsunk össze;) lényeg, hogy jó az ízlésünk, ehhez kétség nem fér, és ha minél több helyen, minél többet hangoztatjuk, hogy bejövős ez a csini kis a séf úr nekünk, akkor sanszosabb, hogy előbb-utóbb a média is megtalálja, és igyekszik futtatni majd -- értem ezt úgy, hogy hiába zárkózik el a médiától és a netes felületektől, ha sokat ostromolják, egyszer csak beadja a derekát végül, és akkor vére többet tudhatunk majd róla (többek közt azt is, hogy hol lehetne becserkészni;)) mit gondoltok? nem kéne a műsor face-es oldalán ajnároznunk a fickót? csak hogy az rtl-eseknek is leessen végre, hogy nagy rá az érdeklődés, úgyhogy illene végre vele is foglalkozni, nem csak Zével (aki nekem mint személyiség igen, de mint pasi, sajnos egyáltalán nem jön be, úgyhogy rajta nem fogunk hajba kapni, az tuti! :P) ;)
2014. szept. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/255 anonim ***** válasza:
100%
#11/16-os vagyok :) csak annyit tudok,hogy Zé benne lesz a celeb vagyok vagyok ments ki innen-be és őt a facebook-on meg lehet találni Szárnyas ìzvadàsz nèven.. Tudom, hogy nem a sèfről szólt az infó, de gondoltam leìrom.. róla sajnos nem tudok azóta se többet:(
2014. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/255 anonim válasza:
100%
Én egy-két óra kutakodàs utàn megtalàltam fészen. Persze titkosítva van, úgyhogy semmi új infó. A helyében én is rejtőzködnék. Szegény sokkot is kapna, ha több szàz nő rohannà le egyszerre. :) Azért örülnék, ha egyszer szembejönne. :)
2014. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/255 anonim ***** válasza:
100%
Èn is megtaláltam face-n, de mèg profilképe sincs 😞
2014. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/255 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az,hogy Zèröl van rengeteg info.azokat èn is olvastam róla...nem csak az ízvarázsos oldala van fb hanem saját profilja is ahol gondolom csak a valôs ismijeit jelöli vissza.tegnap keresgèltem a séfrõl sajna semmit nem talâltam tovâbbra sem.csak annyit h tènyleg 32èves van 3fiútestvère anyukâja azt hiszem mâr nem èl ha jôl vettem ki.egyszer vissza akar jönni hazânkba èttermet mûködtetni asszem Kunhegyesröl szârmazik.sztem is jô ötlet lenne fb èrdeklödni irânta stb..ha lâtjâk nagy az èrdeklõdès csinâlnak vele interjût.vagy lehet hüle ötlet lètrehozni fb valami csopit hâtha lenne aki tudna valami infoval szolgalni stb...
2014. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!