Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
 241/255 anonim válasza:
Tényleg nevetséges ami a rajongói oldalán megy....kíváncsi vagyok, hogy az ott epekedő nők férjei mit szólnak ehhez. Az meg hülyeség, hogy csak kuktaként dolgozott az éttermekben. Én nem hiszem el. De! Tegyük fel, hogy a névtelen kommentelőnek igaza volt, és tényleg csak egy kukta volt. Az RTL nem hazudna ekkorát mert ha kiderülne, hogy mégsem séf akkor a műsor nézettsége is igen csak lecsökkenne szerintem....szóval ekkorát hazudni elég kockázatos
2015. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/255 anonim ***** válasza:

Ez egy másik origós komment.


"Mese habbal. Itthol a jó népnek bármit be lehet adni. Igenis a kapcsolatainak köszönhet mindent. MAUTNER ZSÓFI és baráti köre tolja előre. Külföldön Bernáth József neve nem is ismert, csak egy kukta volt a Michelin-csillagos éttermekben. Eddig még mindent feladott. Lyon-ban azért mondott fel, mert megmondták neki, hogy nem tud jól főzni. A londoni L’Atelier de Joël Robuchon -ban azért mondott fel, mert túl nagy teher volt neki a munka. Az angol rendezvényszervező cégnél sem ő a nagyfőnök. Nehogy azt higgyék ám egyesek itthon. A cég weboldalán sehol sincs feltüntetve Bernáth neve, mint creative chef. Az igazság az, hogy több szakács dolgozik ott egyszerre, ő csak egyike azoknak, akik többedmagával a catering cégnél főznek. Azt mondta : külföldön megtanulta magát eladni. Nos egy séfnek elsősorban nem magát kellene eladnia. Szánalmas ahogy sokan ömlengenek ezért az öntelt, tehetségtelen egoistáért. Azért nem vágyik haza Londonból, mert kényelmes neki a kötetlen kalandor élet, a szórakozási lehetőségek. De ilyen hozzáállással az életben nem lesz belőle valódi séf. Nem mer felelősséget vállalni, csak a pénzre hajt. Tőle ezerszer tehetségesebb magyar szakácsok is dolgoztak külföldön Michelin-csillagos éttermekben, akik nem beképzeltek és sokkal jobbak nála. Bernáth Józsi saját bevallása szerint is 10 alkalomból 6-szor a gázon felejti a tejet, a sütőben odaégeti az ételt. Miért akar az ilyen séf lenni! Jobb lett volna ha színésznek áll."

2015. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/255 anonim ***** válasza:
Sok elvakult fanatikus azt hiszi, hogy Bernáth Józsi volt a külföldi Michelin-csillagos éttermekben a séf, hogy neki saját éttermei, meg szakácsképzője van más országokban. Ez egyáltalán nincs így. Attól is, hogy el vannak már egyesek ájulva, hogy egy catering cégnél dolgozik. Ez a rendezvényszervező cég leginkább esküvőktől kapja a megrendeléseket. Ott sem ő a főséf, csak egy beosztott a többi szakáccsal együtt, akik lemásolják és megfőzik az ételalkotásokat. Lehet, hogy ad egy-egy tippet, de túlnyomórészt nem Józsi ételeit szolgálják fel. Valóban még a neve sincs feltüntetve a cég oldalán. Ha ő olyan nagy valaki lenni megemlítenék a nevét. Sokat nyomhatott a latba, mikor felvették őt oda, hogy neves éttermekben kuktáskodott. Külföldre is a kapcsolatai utaztatták folyton. Egyik helyen sem képes hosszabb időt kitartani, eddig még minden munkahelyén felmondott. Azt nyilatkozta az interjúban, hogy a londoni francia L’Atelier de Joël Robuchon jött rá arra, hogy nem akar órákat a konyhán tölteni. Akkor tényleg miért is akar ő egyáltalán séf lenni??? Ha a szórakozás csábítja külföldre, meg a kötetlen élet, akkor ne nevezzük őt séfnek. A valódi, megfontolt séfek nem így állnak hozzá a szakmához.
2015. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/255 anonim ***** válasza:

Én nem elvakult rajongó vagyok.

DE..

Miért hinnék sokan, hogy saját éttermei vannak, meg saját sulija külföldön??? Ha egy kicsit is utána olvas az ember, egyből kiderül. Igen, most egy catering cégnél van, de gondolom azért oda is be kell kerülni valahogy. Nulla tudással nem megy!(pláne, hogy egy elég neves cég)

Szerintem ez az egész túl van lihegve. Persze váltogatta a munkahelyeit, de elárulom külföldön ilyen és hasonló jellegű munkákban, gyakran eleve csak 1-2 évre van az embernek szerződése. Utána tovább megy, máshol szerez tapasztalatot. Teljesen normális...

Azt is elmondta, hogy régen érdekelte a színészet is..

Most ezt a kettőt ötvözte. Miért kell ezen ennyit agyalni??

Plusz: helyes, jóképű, mivel a médiában szerepel, persze hogy sokan "rákattantak". Nem gondolom, hogy ezt a normális mértéken túl használná ki..

A könyvet is meg kellett írnia, szerkesztenie.. Ha ennyire könnyűnek találjátok, hajrá.., próbálkozzatok ti is!

Azt meg senkinek nem kéne elfelejtenie, hogy az ide irkálók közül, gyanítom senki nem ismeri. (én sem)

Szakmailag biztos "ott van", emberileg meg a fene tudja. Nem tudom, hogy hogyan jönnék ki vele, mivel nem ismerem. Itt vetik el sokan a súlykot, hogy gyakorlatilag egy általuk elképzelt/megszemélyesített férfit istenítenek..(gondolok itt, a faces kommentekre).

2015. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/255 anonim ***** válasza:

Ez a média séf egy LIKE vadász.


"Miért hinnék sokan, hogy saját éttermei vannak, meg saját sulija külföldön??? Ha egy kicsit is utána olvas az ember, egyből kiderül."


Azért hiszik ezt a rajongók, mert idealizálják Józsit és többet gondolnak mögé, mint amennyi valójában. Sokan tényleg nem olvasnak utána.


"A könyvet is meg kellett írnia, szerkesztenie.."


A szakácskönyvét nem Ő szerkesztette, hanem egy Ördögh nevezetü pasi. Józsi csak megfőzte az ételeket.

2016. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/255 anonim ***** válasza:

"Igen, most egy catering cégnél van, de gondolom azért oda is be kell kerülni valahogy. Nulla tudással nem megy!(pláne, hogy egy elég neves cég)."


Itthon misztikusnak hangzik egy catering cég egyesek szemében. Nem József ott a főnök, csak egy szakács másokkal egyetemben. Ez a rendezvényszervező cég party falatokat készít esküvőkre és rendezvényekre. Több betanított szakács dolgozik egyszerre és közülük Józsi csak az egyik. A kapcsolatok sokszor többet nyomnak a latba, külföldön meg pláne. Elég volt néhány névvel dobálóznia, ahol korábban kuktáskodott, hogy felvegyék, aztán betanították Józsit is, mint a többi szakácsot akik a catering cégnél dolgoznak. Ha ő olyan pótolhatatlan lenne ott, nem tudnák hónapokon keresztül nélkülözni, amig itthon tartózkodik. Éppen ezért tudnak a helyére bárki mást betenni.

2016. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/255 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Uj vagyok itt, meg soha nem posztoltam magyar oldalakon..Sajnos a rajongo noknek azt kell mondanom, hogy igen, a Sef nagyon nagy valoszinuseggel homoszexualis. De..Mi a baj ezzel? Ha igy van, akkor kevesbe szeretitek? Mert en attol fuggetlenul, hogy kikhez vonzodik, ugyanugy szeretem es tisztelem..Mit szamit ez? Ugysem pont minket fog felesegul venni, ugyhogy nem mindegy? haha

Van konkret ismerosom, aki baratja/ismerose a Sefnek. Nyilvan az ember csak a legkozelebbi baratainak mondana el az igazsagot ilyen temaval kapcsolatban, mivel senki masra nem tartozik. Viszont az ismerosoknek, haveroknak, akikkel nincs olyan kozeli kapcsolatban, azoknak is lehet egy velemenye. Na, en egy ilyen emberrol tudok, akinek sok kepe van a Sef-fel, mivel baratok evek ota. Neki mindig is az volt a velemenye, hogy a Sef a ferfiak irant erdeklodik. En szemely szerint hiszek neki, hiszen egy ismerosnek sokkal jobb raerzese van a dologra, mint egy idegennek, akik itt spekulalnak.

Szerintem is nagyon cuki es jokepu a Sef, de ha tenyleg igy van, akkor bennem ez semmit nem valtoztat iranta. Sot, mivel en Londonban elek mar 10 eve, remelem osszefutok vele es egyutt szorakozhatunk. Haha, jo is lenne!

Semmit nem szamit az, ha valaki szuletesetol fogva a masik nemhez vonzodik. Nem mindenki olyan feltuno es kihovo, mint a mediaban szereplo melegek, vannak koztuk rendkivul okos es muvelt emberek is. (mint ahogy a heterok kozott is vannak nagyon idiotak, es ertelmesek is)

Szoval fogadjatok el ugy ahogy van a Sef-et, o egy okos, ertelmes, jokepu ferfi. Hogy kihez vonzodik, tok mindegy.:)

2016. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/255 anonim ***** válasza:

De ez a vélemény, miből ered???

Soha nem látni nővel?? Nem is tudni, vele kapcsolatos esetleges exeket?? Bámulja a pasikat?? Stb...

Komolyan érdekelne...

2016. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/255 anonim válasza:
Lehet látni nőkkel, én már láttam.
2016. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/255 anonim ***** válasza:

És milyen "nexusban"???

(haveri, vagy olyan barátnői)

2016. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!