Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig azt vallottam, hogy egy ember annyira vonzó, amilyen embereknek úgy 90%-ban tetszeni szokott. Nos én nagyrészt sportos és jóképű srácoknak szoktam tetszeni, ilyenek kezdeményeznek nálam legtöbbször. Testalkatra alacsony, vékony sportos vagyok, ápolt hosszú hajam van és tényleg egész szép arcom, igaz vannak képek, amiken egyenesen rondának látom magam, szóval nem tudom. A személyiségemmel alapvetően nincs baj, nincs mentális betegségem, káros szokásaim, nyugodt természetem van, határozott kiegyensúlyozott vagyok, kapcsolatban törődő és bújós, nyilván negatív tulajdonságaim is vannak, de semmi olyan komoly, ami azt indokolná, hogy miért akarnak szinte folyton csak szexre vagy szívódnak fel pár (szex nélküli) randi vagy pár hónap járás után a pasik. Évek óta nem volt tartós kapcsolatom és nem értem, miért, mit rontok el. Ha azért lehet ez, mert nem nézek ki jól, akkor miért folyton jó pasik nyomulnak rám? Ha meg jól nézek ki, akkor miért csak szexet akarnak? Érti ezt valaki?

máj. 2. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:

#30

*kérdező kiír egy kérdést, hogy vajon mi lehet a gond vele*

Te: nem vagy képes magadba nézni, felszínes kva vagy csak a külsőt nézed…


Nahát, micsoda hasznos válasz volt ez. Már megérte kiírni a kérdést😂

máj. 3. 08:28
 32/76 mikeXxX ***** válasza:
Ha vannak kèpek amin nem látod szèpnek magadat akkor nem is vagy szèp ( vagy csak átlagos ) lehet csak az alakod jó ami miatt termèszetes hogy egy sportos fèrfi kíváncsi lesz rád egyèbkènt meg ne haragudj de lehet hogy kibírhatatlan a természeted vagy van egy rossz pont rajtad ami miatt nem akar senki komolyat veled rengeteg dolog lehet ami miatt lehetséges ez de az is lehet hogy szar embereket engedsz csak közel magadhoz . 44f
máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:

26-os vagyok. Rendben kérdező, várok pár hetet, hogy jobban érezd magadat, készen állj.


Kedves 29-es válaszoló, éppen ez benne az izgalmas, hogy nem egyből a külső alapján döntök, hanem megérzésre. Nem minden a külső, azt lehet alakítani, én éppen ezen is dolgozok. A belső értékrendet is lehet javítani, meg kell értenünk saját magunkat, aztán könnyebb megérteni a másikat is.

A nő mindig érezhesse magát nőnek és lehet a kérdező ezt nem mindig kapta meg.

máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
De majd írjátok le, hogy mi volt! Én arra tippelek, hogy kérdező nem rendelkezik kellő önismerettel.
máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 A kérdező kommentje:
#32 amúgy szerintem is az lehet, hogy arcra nem vagyok gyönyörű, de az alakom jó. Volt olyan pasi, aki mondott xy okot, hogy miért nem járna velem (van valamim, amit ő nem szeret), aztán kiderült, hogy az előző csajával együtt volt éveket úgy, hogy annak a csajnak is volt ilyenje. Gondolom ő szebb volt és akkor bármit elviselnek tőle.
máj. 3. 09:01
 36/76 anonim ***** válasza:
Oké kérdező, mutasd magad. Vagy legalább a tested
máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
Vagy hozzád hasonlót legalább....
máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:

[link]


Alakra kb. mint itt a legfelső képen a hátulról fotózott csajszi. Arcra nem tudok senkit magamhoz hasonlítani.

máj. 3. 09:20
 39/76 anonim ***** válasza:

#35 vagy esetleg azt a barátnőjét szerette...? Már megint csak a külsőt hoztad fel, hogy csak a szépség miatt volt vele. Ezek szerint te is csak külső alapján választasz, mert a belső értékek eszedbe sem jutnak. Hogy pl az előző barátnője annyira humoros és okos volt (most ez csak példa) hogy mellette észre se vette azt a bizonyos hibát.

Kezd kibújni a szög a zsákból...

máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
Nállunk ezeket a nőket hívják beképzeltnek:)
máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!