Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig azt vallottam, hogy egy ember annyira vonzó, amilyen embereknek úgy 90%-ban tetszeni szokott. Nos én nagyrészt sportos és jóképű srácoknak szoktam tetszeni, ilyenek kezdeményeznek nálam legtöbbször. Testalkatra alacsony, vékony sportos vagyok, ápolt hosszú hajam van és tényleg egész szép arcom, igaz vannak képek, amiken egyenesen rondának látom magam, szóval nem tudom. A személyiségemmel alapvetően nincs baj, nincs mentális betegségem, káros szokásaim, nyugodt természetem van, határozott kiegyensúlyozott vagyok, kapcsolatban törődő és bújós, nyilván negatív tulajdonságaim is vannak, de semmi olyan komoly, ami azt indokolná, hogy miért akarnak szinte folyton csak szexre vagy szívódnak fel pár (szex nélküli) randi vagy pár hónap járás után a pasik. Évek óta nem volt tartós kapcsolatom és nem értem, miért, mit rontok el. Ha azért lehet ez, mert nem nézek ki jól, akkor miért folyton jó pasik nyomulnak rám? Ha meg jól nézek ki, akkor miért csak szexet akarnak? Érti ezt valaki?

máj. 2. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg kell kérdezni akkor már nem vagy az barátom
máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 A kérdező kommentje:
#61 rosszul tettem fel a kérdést, a vonzóság mértékére voltam inkább kívàncsi :D Vonzónak nyilván vonzó vagyok, különben nem jó pasik nyomulnának rám állandóan, azért ez elég egyértelmű.
máj. 3. 16:05
 63/76 anonim ***** válasza:
100%
🤦 hagyd már magad. Annyira vagy vonzó, hogy egyszer egyszer rád fanyalodnak. Ha félig is elhinnéd amit mondasz, már rég megmutattad volna magad
máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 A kérdező kommentje:
1. Soha nem volt egyéjszakás kalandom. Vagy rendszeres szexkapcsolat, vagy párkapcsolat. Szóval már ezzel megbukott az elméleted. A kérdésben említettek nagy részével le se feküdtem. 2. Nem fogom mutogatni magam, ha akarnám, akkor nem egy anonim oldalra írtam volna ki. Okostojás, te élvezed a kötekedést, annyit szent😀
máj. 3. 16:13
 65/76 anonim ***** válasza:
60%
Jól van, álmodozz itt a neten , és hidd azt hogy biztonságban vagy.
máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de rám is nyomulnak "kitesizett" férfiak, némelyikkel össze is jöttem.

Most akkor leírom, én hogy nézek ki.

157 cm, 68 kg. Szoktam futni, edzeni, de bizony sok a háj rajtam. Körte alakom van, nagyobb mellekkel, amik genetikailag lógós "cső" mell tipus. Hát nem épp az a fajta, amiért a férfiak odavannak... Széles csípő. Arcom szerintem baromi ronda.

Mégis a kisportolt, jóképű férfiak bepróbálkoznak nálam. Hogy miért? Gondolom egy numerára jó a dagi lány is. Ez egyértelmű. Viszont azon lepődtem meg a kérdésed után, hogy tőlem nem lépnek le csak úgy. Nem egy akart utána kapcsolatot velem. Felvállaltak a haverjai előtt, nem titokban akartak szexelni, mint sokan a dagadtakkal.

Hogy vonzó vagyok-e? Egyértelműen nem. Hogy mivel fogtam meg őket? Ötletem sincs. De velem nagyon lejjebb adták, tőlem azért jobbat is választhattak volna még úgy is, ha nem akartak bele akkora erőfeszítést tenni.

Ezt csak jelzésképpen írtam le. Tudom, hogy nem minden férfi adja ennyire alá, mint akikkel én találkoztam, félreértés ne essék. De azért ne amiatt találd magad vonzónak, mert edzett férfiak akarnak szexelni veled. Fogadd el magad önállóan. Én is azt tettem és láss csodát... Soha eszembe nem jutott megkérdezni gyakorin, hogy vonzó vagyok-e :D ha ide feltöltenék képet, lehet azok a férfiak is azt mondanák, hogy nem, akik udvaroltak nekem.

A férfiaknak nagyon fontos a külső, de valahogy az összkép még jobban.

(Most úgy tűnhet, hogy magamat dicsőítem, de ez nem így van. Ez az első ilyen megnyilvánulásom a témában, csak mert zavart, hogy a kérdező hölgy mindent a külsejére és mások külsejére tesz fel...)

máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
100%

#59!


A reakciód éppen azt igazolja, amiket írtam. :)

Egy társkeresőn is a leírásból, az elvárásokból lejön, mi volt az illető múltjában.


Ezt írtad:

"Ne legyen agresszív, ne káromkodjon és ne emelje fel a hangját, ha valami nem tetszik neki, lehessen értelmes módon megbeszélni a dolgokat és legyen is hajlandó kompromisszumokra, én is az vagyok."


Volt olyan barátnőm, aki velem szemben is ilyeneket fogalmazott meg.

De azt nem fogta fel, hogy ha valamit normálisan közöltem, akkor lesz@rta. Semmit sem lehetett vele megbeszélni, mert ami kritika volt, azt nem volt hajlandó meghallgatni.

Kifelé egy kedves, megértő nő volt, de valójában a terror volt a szeretetnyelve. A kommunuikációján az alapja verbális bántalmazás volt.

Ezeket természetesen tagadta.

Nem hagyott szóhoz jutni, mindig a szavamba vágott.

Mi maradt nekem? Megemeltem a hangomat.

Akkor ezzel volt baj.

Folyamatosan passzív-agresszív üzemmódban volt.

A normális megbeszélés nála azt jelentette, hogy ő tart egy fél órá monológot, amiben aláz és meg ezt csendben tűröm.

Nem én voltam az embere.


Nagyon vonzó nő volt. Szép, csinos, művelt, intelligens.

De volt valami pszichés baja, ami miatt nem volt képes elfogadni, hogy nem tökéletes és a kritika csak javítana rajta.

Ugyanúgy reagált a kritikára, mint te.

máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
100%

Utolsò nagyon jòl mondod.


Az exem ugyan ez volt. Mindent kritikának vett. Még azt is anit segítségképpen mondtam neki, hogy neki jó legyen. Direct mindent ellentétesen csinált.


Ha valami baromságot csinált és szóvá tettem akkor fel volt háborodva, hogy merem én ezt szóvá tenni neki még akkor is, ha hibázott és nincs igaza.


Magyarul az ilyen nők azt gondolják, hogy nekik mindent szabad és a férfinak mindent el kell tűrnie. Ha nem akkor felháborodás vagy bosszúbôl félre kúrás, hiszen a Józsi most azt mondta amit hallani akarok a Béla most kétszer szemét volt. Szóvá merte tenni, hogy nem volt igazam vagy hülyén viselkedtem..

máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
59%
Aki valóban ilyen azt jót messzire kerülni kell.
máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:

69#


És ha a többség ilyen mert tudja, hogy a szex miatt még az undorító, önző természete ellenére is kesz jelentkező rá?


Ha józsi bem adja meg nekem amit kakarok akkor megyek bélájoz aztán posztolok egy hónap után, hogy boldogság van..

máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!