Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig azt vallottam, hogy egy ember annyira vonzó, amilyen embereknek úgy 90%-ban tetszeni szokott. Nos én nagyrészt sportos és jóképű srácoknak szoktam tetszeni, ilyenek kezdeményeznek nálam legtöbbször. Testalkatra alacsony, vékony sportos vagyok, ápolt hosszú hajam van és tényleg egész szép arcom, igaz vannak képek, amiken egyenesen rondának látom magam, szóval nem tudom. A személyiségemmel alapvetően nincs baj, nincs mentális betegségem, káros szokásaim, nyugodt természetem van, határozott kiegyensúlyozott vagyok, kapcsolatban törődő és bújós, nyilván negatív tulajdonságaim is vannak, de semmi olyan komoly, ami azt indokolná, hogy miért akarnak szinte folyton csak szexre vagy szívódnak fel pár (szex nélküli) randi vagy pár hónap járás után a pasik. Évek óta nem volt tartós kapcsolatom és nem értem, miért, mit rontok el. Ha azért lehet ez, mert nem nézek ki jól, akkor miért folyton jó pasik nyomulnak rám? Ha meg jól nézek ki, akkor miért csak szexet akarnak? Érti ezt valaki?

máj. 2. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:
#39 de honnan tudhatnák, milyen belső értékeim vannak vagy nincsenek, ha már kapásból szexre mennek? Érted? Ahhoz előbb meg kell ismerni valakit, hogy a belső alapján tudd megítélni.
máj. 3. 10:24
 42/76 anonim ***** válasza:
100%
Az egész kérdés kitalációnak tűnik, a kérdező pedig szexszorongónak.
máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 mikeXxX ***** válasza:
100%

Ez a Pataki Renáta is egy jó nagy suta nő lehet aki az általad kirakott cikkbeni kèpeket rakta fel 🤦! Eleve egy nő lába ès feneke teljesen más kèpet tud adni egy sima edzèsen ès tűsarkúval mint a kèpen van az egyik nő 🤦!

Mindenesetre èn azt mondom több önismeret kellene neked hogy hol vannak a hibák benned aztán mèrlegelni hogy lehet rajta segíteni vagy sem ami előnyödre válna mert sok barát haver nem fog olyat mondani ami negatív rajtad .

máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
Melled van? Mennyire lóg vagy áll szét?
máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:

#43 nem a cikk a lényeg, el se olvastam, annyi volt a téma, hogy olyan kb. az alakom, mint a bikinis csajnak a tetején.


De az miért van, hogy mindenféle mentális zavaros, idegbeteg, bipoláris meg hasonló nőknek van párja? Azoknak miért nem kell dolgozni magukon? Én meg olvassam el a századik önismereti meg önfejlesztő könyvet is. Lehet én tényleg túl unalmas vagyok. Nem vagyok elég kattos ahhoz, hogy mindenen drámázzak és ez nem elég izgi a pasiknak?:D


#44 van mellem igen, nő nemű vagyok🤣B-s méretű. Feszes.

máj. 3. 11:20
 46/76 anonim ***** válasza:

Valószínűleg jól nézel ki ezért nyomulnak rád sokan.

Valószínűleg a belsőd már annyira nem megnyerő, hogy hosszútávon veled maradjanak.

máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:

"B-s méretű. Feszes."


Körméret mennyi hozzá? Szétállóak?

máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
Aki rögtön szexre megy azt szerinted mennyire érdekli a belső?
máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:

Szia!



Szerintem a kisugàrzàsoddal lehet a gond. Tetszel nekik külsőre, de még sem akarnak veled maradni.


Persze ezt csak az alapjàn ìrom amit leírtàl. Pl nagyon sok nő fàrasztò ès energiavàmpír.

Velem foglalkozz, mondjàl szépeket, nevetessél meg, talàlt ki a gondolataimat , figyelem hiàny stb.. ezek könnyen el tudjàk venni egy fèrfi kedvèt és a nők abszolút nem érzik, hogy mi ezzel a gond.

máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
Hol szoktál ismerkedni?
máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!