Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig azt vallottam, hogy egy ember annyira vonzó, amilyen embereknek úgy 90%-ban tetszeni szokott. Nos én nagyrészt sportos és jóképű srácoknak szoktam tetszeni, ilyenek kezdeményeznek nálam legtöbbször. Testalkatra alacsony, vékony sportos vagyok, ápolt hosszú hajam van és tényleg egész szép arcom, igaz vannak képek, amiken egyenesen rondának látom magam, szóval nem tudom. A személyiségemmel alapvetően nincs baj, nincs mentális betegségem, káros szokásaim, nyugodt természetem van, határozott kiegyensúlyozott vagyok, kapcsolatban törődő és bújós, nyilván negatív tulajdonságaim is vannak, de semmi olyan komoly, ami azt indokolná, hogy miért akarnak szinte folyton csak szexre vagy szívódnak fel pár (szex nélküli) randi vagy pár hónap járás után a pasik. Évek óta nem volt tartós kapcsolatom és nem értem, miért, mit rontok el. Ha azért lehet ez, mert nem nézek ki jól, akkor miért folyton jó pasik nyomulnak rám? Ha meg jól nézek ki, akkor miért csak szexet akarnak? Érti ezt valaki?

máj. 2. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:
#49 ja, csak én nem vagyok ilyen. Nem hívogatom meg kérem számon őket, nem akaszkodok, vannak önálló hobbijaim is meg baráti köröm, nem ülök kussban a randin és várom, hogy szórakoztassanak, hanem szeretek beszélgetni és kérdezgetek is aktívan. De lehet pont ez a baj. Hívogatnom kéne őket, bsztatni mindenért meg elvárni, hogy beszéltessen :D Legközelebb kipróbálom ezt, fogadjunk beválna, mert a legtöbb feleség pont ilyen. Panaszkodnak erre a férfiak, aztán mégis ilyenekkel vannak.
máj. 3. 12:19
 52/76 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy megoldjuk a problémát, teszünk fel neked kérdéseket.

Egyszerre csak egy kérdést tehet fel mindenki. Megtudod konkrétan fogalmazni, hogy mit vársz el egy pasitól egy kapcsolatban?

máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
54%

#52!


Erre a kérdésre igennel vagy nemmel lehet válaszolni. :)


Amúgy már az is nagyon beszédes, hogy melyik kérdésekre nem válaszol, a válaszokból pedig az jön le, hogy ő nem tehet semmiről.

máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 A kérdező kommentje:

#52 első körben ugye fizikai vonzalom. Ez a beugró minden embernél. Átlagos és sportos testalkat tud tetszeni, 170-195 cm magasság. Arcra nagyon sokféle pasi bejön, lényeg, hogy én helyesnek tartsam, de ez totál szubjektív dolog. Legyen ápolt, igényes.


Ezután szellemi összhang és hasonló humor az, amiket nagyon fontosnak tartok. Legyen egy olyan munkája, amit szeret csinálni és fizessen annyira jól, hogy idővel el tudjon tartani gyereket is, mivel szeretnék majd (persze én is dolgozok, de a 200 ezres gyeddel manapság kitörölheti az ember a seggét kb). Tudja kimutatni az érzéseit, akár szavakkal, tettekkel, mindegy, amelyik neki jobban megy, és legyen igénye gyakori együttlétekre, mert aki ritkán ér rá vagy ritkán kíváncsi rám, azzal nem tudok mit kezdeni. Hasonló értékrend is fontos, de ezt nem fogom pontonként felsorolni, mert összetett dolog. Ne legyen agresszív, ne káromkodjon és ne emelje fel a hangját, ha valami nem tetszik neki, lehessen értelmes módon megbeszélni a dolgokat és legyen is hajlandó kompromisszumokra, én is az vagyok. És ne cigizzen.


Tudom ezzel szerintem már kiesett a férfiak 90%-a, de ez van. Nem várok el többet, mint amit én nyújtani tudok.

máj. 3. 12:38
 55/76 anonim ***** válasza:
71%
52 vagyok és számomra kielégítő a válasz. Köszönöm.
máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
100%

54-55!


Semmit nem tudtunk meg.

Itt is csak arról volt szó, hogy kérdező tökéletes, másban van a hiba.

Volt dolgom ilyen nővel. Tényleg elhiszi magáról, mert minden kritikától rohamot kap, nem képes elfogadni a valóságot.

máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
26-os vagyok kedves kérdező és még ezek alapján is jónak gondolom magamat. Igaz van még bőven mit dolgozni, főleg alkaton, de azért teszek is.
máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 A kérdező kommentje:
#57 miért, most milyen az alkatod? :) Jó, ha teszel a céljaidért és sportolsz. Ez mindig becsülendő dolog.
máj. 3. 13:42
 59/76 A kérdező kommentje:

#56 “Semmit nem tudtunk meg.

Itt is csak arról volt szó, hogy kérdező tökéletes”


Ha te egy 20 soros részletező leírásból semmit nem tudsz meg, akkor baj van az agyaddal🤣Nem is magamról írtam, hanem arról, hogy milyen férfit szeretnék.

máj. 3. 13:43
 60/76 anonim ***** válasza:

Kérdező, most van rajtam felesleg, kicsit macis, amelynek oka is megvan, de szerencsére már újra minden rendben és vissza dolgozom magam a korábbi állapotokra. Szerencsére mindig volt célom, most is van. :)

57-es voltam.

máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!