Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig azt vallottam, hogy egy ember annyira vonzó, amilyen embereknek úgy 90%-ban tetszeni szokott. Nos én nagyrészt sportos és jóképű srácoknak szoktam tetszeni, ilyenek kezdeményeznek nálam legtöbbször. Testalkatra alacsony, vékony sportos vagyok, ápolt hosszú hajam van és tényleg egész szép arcom, igaz vannak képek, amiken egyenesen rondának látom magam, szóval nem tudom. A személyiségemmel alapvetően nincs baj, nincs mentális betegségem, káros szokásaim, nyugodt természetem van, határozott kiegyensúlyozott vagyok, kapcsolatban törődő és bújós, nyilván negatív tulajdonságaim is vannak, de semmi olyan komoly, ami azt indokolná, hogy miért akarnak szinte folyton csak szexre vagy szívódnak fel pár (szex nélküli) randi vagy pár hónap járás után a pasik. Évek óta nem volt tartós kapcsolatom és nem értem, miért, mit rontok el. Ha azért lehet ez, mert nem nézek ki jól, akkor miért folyton jó pasik nyomulnak rám? Ha meg jól nézek ki, akkor miért csak szexet akarnak? Érti ezt valaki?

máj. 2. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
64%

Erre akartam én is utalni #19, de elintézte annyival, hogy de hát mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, mégis van párjuk.

Én nem akartam kimondani, hogy felszínes, de szerencsére megtette más.

máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
80%

Több alkalmad is lett volna megkérdezni, hogy miért csak szexre kellesz nekik. Te ezt nem kérdezted meg.

Miért? Félsz a valóságtól?

máj. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy már korábban írták, szexre elég a külső, de egy kapcsolatnál az összkép az ami számít
máj. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
79%

"vagy szívódnak fel pár (szex nélküli) randi vagy pár hónap járás után a pasik."


Aki pár randi után felszívódik, az egyértelműen azért mert nem dugtál vele, nem kár értük. Ha pár hónap után szívódik fel, az más kérdés. Nem egyértelmű, hogy ez a pár hónap is szexmentes, de ha igen az már baj (szerintem), akkor szexelni kéne. Ha van szex és lelépnek, akkor nem azt kapták amit vártak! Lehet, hogy unalmas vagy. Lehet rengeteg oka... Lehet, hogy elnyomod a másikat. Pl minden hibát a szemére vetsz, kijavítod, stb. Hosszabb távon az ilyen eleg toxikus. Ilyesmikről nem írtál egy szót sem, pedig ez fontosabb. Igaz ezekről pont te nem tudsz objektív lenni, neked normális és természetes a viselkedésed, de másnak nem biztos! Szóval jó a kerdés csak rossz helyen tetted fel.

22L

máj. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
66%
Biztos nem vagy elég perverz
máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
35%

Nos érdekes választ, pontosabban kérdést teszek fel. Volna kedved randizni kedves kérdező?

Jómagam szintén komoly kapcsolatra megyek rá, igazából a nagy Ő-re.

32/f

máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem vagy nagyon jó nő, csak azok bókolnak és vigyorognak rád akik egy gyors menetet akarnak.

Egyébként aki jó nő az sose kérdezi meg a másikat, mert ezen a téren nem mondanak igazat.

Képmutatóak és hízelgőek, nyálasak ilyen téren az emberek.

Sok celebre is mondják hogy gyönyörű, én meg meg csak nézek hogy ezt miért.

.

máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Gondolkoztam sokat, hogy mit reflektáljak rájuk, de őszintén nem tudom. Nem lenne jó velem a szex? Toxikus lennék? Én ezeket nem tudom magamról megítélni. Lehet én azt gondolom, hogy isteni velem a szex és utálom a toxikusságot, akár az én részemről, akár máséról, de lehet más meg toxikusnak tart. Vagy unalmas lennék? Szerintem olyan ember nincs, aki mindenkinek unalmas :D Olyan van, hogy valakikkel megvan az összhang, másokkal meg nincs.


#26 amúgy ez jó ötlet lenne, mondhatnál akkor őszinte véleményt rólam, csak most kicsit kiégtem ezektől a sikertelen próbálkozásoktól és nem vagyok kész egy új ismerkedésre, nem tudnám az életvidám önmagamat adni sajnos. De ha nem felejteted el, pár hét múlva visszatérhetünk rá :D

máj. 3. 08:14
 29/76 anonim ***** válasza:
100%

26. Most te elfogadnád hogy bárki így komolyan kapcsolatba lépne veled, így látatlanba?

AZ olyan is minden nélkül, mindegy milyen alapon , össze jönne veled az semmit nem ér. Úgy mint te magad se érsz semmit ha így gondolkozol.

Sajnálom, még ha lepontozol is.

máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
83%

Talán pont ez a baj veled. Hogy leragadsz annál, hogy csak a pasik külsejét látod, de nem veszed észre, hogy a személyiségük is számít! Mert attól, hogy te tündékre vagy, attól ő nem biztos, hogy olyan kedves/jó ember... Ezek szerint egyáltalán nem vagy jó ember ismerő, sőt úgy látom, hogy önismereted sincs, mert ezek szerint ahelyett, hogy valóban próbálnád megtalálni a hibát, egyszerűen csak azt hiszed, hogy a körülmények áldozata vagy.

Kicsit nyisd ki a szemed és vedd észre, hogy egy kapcsolathoz nem elég hogy ki/hogy néz ki.


A legtipikusabb hibát követed el, újra és újra ugyanazt csinálod, anélkül, hogy bármin változtatnál, ezért újra ugyanaz is lesz a vége. Várod a csodát.

Vagy magadba nézel vagy várod tovább. Csak rajtad múlik és nem a véletlenen.

máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!