Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig azt vallottam, hogy egy ember annyira vonzó, amilyen embereknek úgy 90%-ban tetszeni szokott. Nos én nagyrészt sportos és jóképű srácoknak szoktam tetszeni, ilyenek kezdeményeznek nálam legtöbbször. Testalkatra alacsony, vékony sportos vagyok, ápolt hosszú hajam van és tényleg egész szép arcom, igaz vannak képek, amiken egyenesen rondának látom magam, szóval nem tudom. A személyiségemmel alapvetően nincs baj, nincs mentális betegségem, káros szokásaim, nyugodt természetem van, határozott kiegyensúlyozott vagyok, kapcsolatban törődő és bújós, nyilván negatív tulajdonságaim is vannak, de semmi olyan komoly, ami azt indokolná, hogy miért akarnak szinte folyton csak szexre vagy szívódnak fel pár (szex nélküli) randi vagy pár hónap járás után a pasik. Évek óta nem volt tartós kapcsolatom és nem értem, miért, mit rontok el. Ha azért lehet ez, mert nem nézek ki jól, akkor miért folyton jó pasik nyomulnak rám? Ha meg jól nézek ki, akkor miért csak szexet akarnak? Érti ezt valaki?

máj. 2. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
86%
Nem minden férfi csak szexet akar, de nem minden nő képes ennél többet adni.(Ez csak egy tény viszont nem ismerjük a személyiséged). Elhisszük, hogy jó csaj vagy és nagyon jó pasik kezdeményeznek nálad. Azonban ezek a pasik miért ragadnának le nálad, ha még rajtad kívül rengeted hasonlóan jó vagy jobb nőt kaphatnak meg. Aki pedig feltehetően hosszútávon tervezne veled az neked úgy sem fog bejönni. Tehát ez így patt helyzet sokszor mindkét nem részéről is. De az is lehet, hogy egy idősebb pasival nagyobb szerencséd lenne. Bár nincs semmire garancia....
máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, 5 vagyok, lehet, hogy megijednek egy okos, értelmes nőtől. Nem ismerlek, szóval elfogultsággal nem vádolhat senki, de lehet, hogy megismernek, és úgy lesznek vele, hogy itt kérem nem babra megy a játék, ez a nő tudja mit akar, és mit nem, és inkább a könnyebb ellenállás felé mozdulnak.
máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
90%

"Miért mindig nagyon jó pasik?"

-Mert téged kisebb erőbedobással is megkapnak.


Most ez olyan dolog, hogy ilyesmire a legtöbb pasi 2-3 kategóriával lejebb adja az igényt, és egy 8-as faszi inkább megcsinál 2 hatos meg 1 ötös csajt, mint hogy egy 8-10 essel próbálkozzon. Mert abból vagy lesz valami vagy nem

máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
88%

A jó pasik általában csak szexet akarnak és kapnak is. Ha tőled nem akkor mennek tovább, olyanhoz, akitől kapnak.

A többiek meg nem nagyon kezdeményeznek, mert vagy nem veszed őket észre, vagy nem gondolják, hogy össze jönnél velük.


Vonzó nő vagy, leírásod és a jelek szerint is, lehet is vonzó pasid, de azokat szexszel lehet megfogni, abban kell többet nyújtanod.

máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
63%
#4 igen, mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, mégis neked nincs pasid. Szóval valami csak hibádzik.
máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
88%

Csak nem egy személyi edző vagy?

Egyébként a jó pasik ( akik nem foglaltak) elég felszínesek, nagyon sokszor csak szexre keresnek csajt.

máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
68%
Nárci vagy és egyszerű így első blikkre, őszinte leszek valószínű én is megdugnálak, de a sekélyes személyiséged miatt, nem jutna eszembe, hogy veled lógjak vagy bemutassalak a családnak.
máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
20%
13-as megfogta a lényeget. Ugyan nem tartom magam jó pasinak 9-10 nőim sosem voltak valószínű nem is lesznek, de ettől függetlenül én is mindig alálövök 5-7-esekre, mert tudom hogy különösebb erőfeszítés nélkül megkapom őket, már-már kínálják magukat, az ő szemükben jófogás vagyok, az én szememben aki jófogás lenne annak meg egy átlagos pali vagyok, aki meg kell győzze őket, hogy érdemes rám szánni az idejüket.
máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
90%
A tartós kapcsolathoz nem elég a külső. Érdekes, hogy neked mégis ez merült fel indoknak.
máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
84%
19, ott a pont.. Ha jön valami nagy zűr, akkor nem a bomba test, hanem a pár kreativitása fog segíteni..
máj. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!