Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vonzó nő vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig azt vallottam, hogy egy ember annyira vonzó, amilyen embereknek úgy 90%-ban tetszeni szokott. Nos én nagyrészt sportos és jóképű srácoknak szoktam tetszeni, ilyenek kezdeményeznek nálam legtöbbször. Testalkatra alacsony, vékony sportos vagyok, ápolt hosszú hajam van és tényleg egész szép arcom, igaz vannak képek, amiken egyenesen rondának látom magam, szóval nem tudom. A személyiségemmel alapvetően nincs baj, nincs mentális betegségem, káros szokásaim, nyugodt természetem van, határozott kiegyensúlyozott vagyok, kapcsolatban törődő és bújós, nyilván negatív tulajdonságaim is vannak, de semmi olyan komoly, ami azt indokolná, hogy miért akarnak szinte folyton csak szexre vagy szívódnak fel pár (szex nélküli) randi vagy pár hónap járás után a pasik. Évek óta nem volt tartós kapcsolatom és nem értem, miért, mit rontok el. Ha azért lehet ez, mert nem nézek ki jól, akkor miért folyton jó pasik nyomulnak rám? Ha meg jól nézek ki, akkor miért csak szexet akarnak? Érti ezt valaki?

máj. 2. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a külsőség számít és attól hogy azt hiszed, mentálisan rendben vagy, még nem biztos hogy így van. Nagyon is lehet, hogy tudat alatt folyton az olyan kapcsolatokat keresed ahol ezt fogják tenni veled, csak erről te magad nem tudsz és nem érted mi történik. Szerintem érdemes beszélni egy pszichológussal mert azok segítenek megismerni hogyan viselkedsz valójában, mi alapján választasz párt és akkor rá fogsz jönni hogy sokszor ugyanazt a mintát keresed a férfiakban és ezért ugyanúgy csalódsz a végén.
máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
55%
Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz, meg kell ismerned jobban magadat ahhoz, hogy tudd, miért egy bizonyos típusú férfi társaságát keresed. Lehet akármilyen külsőre, lehet akármilyen sikeres, gazdag vagy szegény, ha mind ugyanúgy viselkedik, akkor valójában a személyiségük nagyon hasonló. Itt szóba jöhetnek sokkal mélyebb problémák is a családi hátteredben, ami miatt benned ez kialakult. Valamit újra akarsz élni ami a múltadban történt, mondok egy példát, ha édesanyádat is kihasználták így a férfiak és te ezt élted meg miközben felnőttél, akkor ez a minta rögzülhetett. Nem mondom hogy ez a helyzet, mert nem ismerem a háttered, csak egy támpont, hogy hol kell kutakodni. Sajnos te okozod ezt és nem az akikkel összejössz, mert ők alapból ilyenek. Te választod meg őket és ezek szerint mindig ugyanazt a típust.
máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
Szóval fel kell fejtened az okát, hogy miért ilyen emberekkel akarsz kapcsolatot teremteni és utána könnyű lesz rajta változtatni.
máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
Szerintem a vonzóságodat akarod bizonyítani ezzel. Hogy jó pasik keresik a társaságod. Lehet alapból kicsit önbizalomhiányos vagy a külsőddel kapcsolatban. És ezért tartod a külsőt elsődlegesnek.
máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:

Volt egy lány ismerősöm eszméletlen jó cicikkel. Bárkit fel tudott szedni velük. Pedig nem volt csinosabb az átlagnál, inkább volt rajta felesleg és az arca sem volt igazán szép. Egy átlag alatt csaj, fantasztikus mellekkel. Mindig tipikus jó pasikkal jött össze. Aztán vége lett...

Végül egy olyan pasi lett a férje, aki ránézésre az apja lehetne.

máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
45%
Nekem van barátnőm de gyere el velem kávézni, akar a barátnőmmel együtt is mi szívesen kielemzünk ( mindenféle hátsó szándék nélkül)
máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!