Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz, ha egy amúgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy amúgy komoly egzisztenciával rendelkező,32-34 körüli férfi a 18-20 éves lányok társaságát szereti (mivel amúgy elég gyerekes, és bolond néha:D), és velük nagyon szívesen alakítana ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tudom, sablonosnak tűnő, de alapvetően komoly kérdés..

2017. febr. 2. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
94%
Az nem baj ha néha gyerekes vagy, sőt néha üdítő is ebben a komor világban, de a korkülönbségből adódóan, nem biztos hogy a céljaitok, vagyaitok egy idő után egyezni fognak.
2017. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
66%

Valószínűleg a saját korosztályában nem tud érvényesülni ezen a téren.

Illetve a 18 körüli lányok annyira de annyira könnyen adják magukat általában hogy nagyon meg sem kell eroltetnie magát.

2017. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
87%

Miért állítja be ténynek mindenki, hogy egy ember csak azért kedvelheti jobban a fiatalabbak társaságát, mert máshol nem tud érvényesülni?

Az ugye szóba sem jöhet, hogy egyszerűen csak a fiatalosabb, energikusabb mentalitást jobban kedveli?

2017. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
82%
A "komoly egzisztencia" és a fiatalabb korosztály társaságának keresése azt mutatja, mintha a lehető legkevesebb energiával, akár anyagi ráfordítással szeretnél ennél a korosztálynál érvényesülni. Esetedben mindkét fél jól jár. Egy dekoratív fiatal lány első kérdése úgyis az, hogy milyen kocsid van. Ő majd henceghet a műkörmösnél, hogy a tehetős pasija bármit megvesz amit kiköp a száján, te pedig büszkén feszíthetsz, miközben a plázacica pórázát tartod. Ez ám a kapcsolat. A mai értékrendnek tökéletesen megfelel.
2017. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:
egyes és hármas válaszolóval azonos húron pendülünk, és igen, a hosszútávú dolgok tekintetében jogos az első válasz teljesen.. az egzisztenciális részét igazából felesleges volt odaírnom, ha azt vesszük.. főleg, mivel nem kimondottan anyagi, inkább képzettségi, munkaköri. ettől függetlenül elég gyerekes vagyok. az érvényesülésem képességének megítélését pedig igazán nem terhelném rád, kedves második válaszoló :D
2017. febr. 2. 11:04
 6/87 anonim ***** válasza:
76%
Kedves hármaska, a kérdező életkorában nem a fruskák azok, akik fiatalítják az embert elsősorban, hanem a kölkök. Azzal máris lehet bohóckodni, legózni, focizni, rajzfilmet nézni....és ahhoz is jól jön a komoly egzisztencia.
2017. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
83%
Az ugyancsak valamirevaló egzisztenciával rendelkező korabeli nők reggelire megeszik, míg a szinte középiskolás lányokat könnyen lehet hülyíteni.
2017. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
37%

Én is rögtön arra gondoltam a kérdés láttán,hogy mi baj lehet veled,hogy a korosztályodnak nem kellesz?Hát képzeld nem minden fiatal lány veszi be a tapasztaltérettférfivagyok dumát:-)És én pont kerülöm a bolondokat,úgyhogy simán elhajtanálak.

20/L

2017. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 A kérdező kommentje:
7: ha hülyíteni kell valakit, az már régen rossz, miért magadból indulsz ki? :) nem ettek sajnos meg reggelire, általánosítás nélkül közülük sokan merevebbek, komolyabbak, szürkébbek.. és nyilván van kivétel mindkét kategóriában, valószínűleg én is ezért hajtanálak el 8-as, mert nehogyazthiddazért, hogy attól, hogy 20 éves vagy, már jó vagy -s(h)ame to you :)
2017. febr. 2. 11:44
 10/87 anonim ***** válasza:
80%
Én a fiatal csajokat azért szeretem, mert bennük még megvan az életöröm, nincsenek megkeseredve. Ennek köszönhetően igen lelkesek, bármit is csinálok velük, annak örülnek (és ezáltal én is boldogabb vagyok). Na meg ugye sokkal nagyobb a választék a fiatal szép csajokból.
2017. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!