Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz, ha egy amúgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy amúgy komoly egzisztenciával rendelkező,32-34 körüli férfi a 18-20 éves lányok társaságát szereti (mivel amúgy elég gyerekes, és bolond néha:D), és velük nagyon szívesen alakítana ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tudom, sablonosnak tűnő, de alapvetően komoly kérdés..

2017. febr. 2. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
19%

Nekem is az jutott eszembe a kérdés láttán,hogy mi baj lehet veled,hogy a korosztályodnak nem kellesz? Vannak ám fiatal lányok akik átlátnak a tapasztalatkomolyférfivagyok dumán.És a bolondokat sem szeretem,úgyhogy én simán elhajtanálak.

20/L

2017. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
45%

39 vagyok, ferfi

En is megteszem 18-20 eves lanyokkal. Marmint szexelunk, de kapcsolat nem kell koszonom veluk. Mas vilaglatas, mas a fontos, de birom a feszes ciciket es azt, hogy keves gatlas van bennuk ha mar a f@rkam a szajukban van. Ok elegedettek mert kielgulnek egyszer-ketszer s a legtobb elmeseli hogy a huszoneves bikak erre bem figyelnek legtobbszor.

2017. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
75%

Pont arról beszélek, amit a 10-es ír.

"Ennek köszönhetően igen lelkesek, bármit is csinálok velük, annak örülnek..."

Gyakorlatilag ez a hülyítés, egy tapasztaltabb, érett, sikeres nővel ezt kisebb eséllyel játszhatja el a férfi.

2017. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 A kérdező kommentje:

Akkor írd meg a 10-esnek, bár ő pont a bennük feltételezett életöröm miatt írta, szóval az elméleted újfent megbukott.

Értem én, hogy magához a kérdéshez nem kívánsz hozzászólni, inkább csak vádaskodsz olyannal, ami rám nem jellemző, de szerintem felesleges. Ahogy a kedves 20 éves lánynak is felesleges kétszer majdnem ugyanúgy leírnia a véleményét, ugyanis a többség elsőre is megérti. :) Megértem, hogy ő kerüli a bolondokat, nyilván neki egy párkapcsolatban kettő már túl sok lenne belőle. És én egyáltalán nem gondolom, hogy valaki csak azért, mert fiatal, biztosan jobb lenne egy 35 éves nőnél, sőt. Ő kiváló példa rá. :) de ha majd az olvasott anyaggal kicsit igényesebben bántok, és sikerül értelmezni azt, akkor talán pontosabban megfogjátok a dolog lényegét, kedves megszólított hozzászólók..

2017. febr. 2. 12:39
 15/87 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. 20 évesen nekem is volt egy 30 év fölötti párom. Nekem pont az ellenkezője imponált hogy komoly volt és nem volt gyerekres, felelőtlen meg nem bolondozott, hanem komoly érett férfi volt. 23 L
2017. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
33%
Gáz.
2017. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
80%
#13: behülyítettem én már 40-es cégigazgató csajt is. Kemény volt és célratörő csaj, aztán odáig volt ő is értem. Szóval nem csak azért tetszenek a fiatal csajok, mert csak azokat tudom megdumálni (hanem leírtam korábban, hogy miért).
2017. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
86%
Ja: #10-es voltam.
2017. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon. Az ilyen csak attól férfi,hogy farok van a lába között.
2017. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
37%
Az nem ":D" ha egy 34 éves férfi,akinek már érettnek és komolynak kellene lennie gyerekes és bolond, hanem szánalmas...És ezt a kommentjei is igazolják.
2017. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!