Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz, ha egy amúgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy amúgy komoly egzisztenciával rendelkező,32-34 körüli férfi a 18-20 éves lányok társaságát szereti (mivel amúgy elég gyerekes, és bolond néha:D), és velük nagyon szívesen alakítana ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tudom, sablonosnak tűnő, de alapvetően komoly kérdés..

2017. febr. 2. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, remélem, valamit azért használ a hüvelyszárazság elleni kenőcsöd. Te tarackarcú. :-)
2017. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Szerintem egyáltalán nem gáz. Mondjuk ez az én véleményem, mert én 19 vagyok és az exbarátom 34 - szóval pont beleesek a korhatárba így is - úgy is... :D

Mondjuk nekem világ életemben az idősebb férfiak jöttek be. 30 éves kornál kezdődik a férfi, alatt kisfiú és köszön szépen nem anyukája akarok lenni a férfinek, vagy a rongya.

Így én azt mondom nem baj. Szerintem a legtöbb férfi fejében amúgy is megfordul az, hogy milyen jó lenne egy fiatalabb hölgyeménnyel... Legalábbis én azt vettem észre, hogy nem csak én érdeklődöm az idősebb, érettebb férfiak iránt, hanem ők is érdeklődnek irántam... :D Persze a legtöbből sajna nem lesz semmi egy kis flörtön kívül.

2017. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
40%
#22: ne haragudj,de a mentalitásod szánalmas 😊 ezek szerint te is csak egy kislány vagy,agyilag legalábbis biztos.
2017. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
77%

van egy ismerosom 43 eves, es 19 eves a bnoje...

a csaj kb, mint egy gyerek , papanak hivja

ha elmegyunk vhova nem lehet a lannyal egy normalis temarol beszelgetni.

irritaloan buta... vagy csak eretlen.

de kezdem a baratomat pedofilnak gondolni

2017. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, de 18-20 evesen, gyerek testem volt.

Tiszta idiota voltam es ugyis viselkedtem, az okes, h csinaltam dolgokat, de barmit amit cisnaltam a pasimmal, nem elveztem ...

A 30as eveire megtanuljak a nok szeretni a testuket es elvezni a szexet.


L29

2017. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
81%
A férfiak nem is az ilyen gyerekes fiatal lányokat keresik, hanem a felnőtt gondolkodású, céltudatos kis zsivány csajokat.
2017. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
40%

Ultragáz.Amilyen te is vagy a kommentjeid alapján.Mindenesetre csak a nagyon nyomi lányok állnak le 34 éves fószerrel.Gondolom oka van annak hogy még egyedül vagy és könnyen befolyásolható lányokat keresel.Nekem nem kellen soha egy ilyen szánalmas alak.

19/L

2017. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim válasza:
74%

Miért lenne gáz? És miért gondolja azt bárki, hogy a saját ízlése-igényei alapján ítélkezhet?

Engem világ életemben az idősebb pasik vonzottak, tiniként huszonévesekkel jártam (jó, 6-7-8 év korkülönbség nem sok, de abban a korban még rengeteget számít), aztán "vénségemre" egy nálam jelentősen fiatalabb férfi oldalán találtam meg magam.

És mi az, hogy valakinek 34 évesen már komolynak KELL lennie? Mégis ki vagy mi írja ezt elő?

Dear kérdező, szerintem élj ahogy neked tetszik és ne kérdezz hülyeségeket arról, hogy gáz -e :D Nem tökmind1 mások mit gondolnak?

2017. márc. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
80%

nem mondanám gáznak, csak értelmetlennek, hisz ebből gondolom nem lesz semmi komoly, kérdés te mit vársz ezektől a lányoktól?

persze nekik imponál, hogy idősebb vagy, a komoly egzisztencia nem tudom mit takar, de valószínű ez is imponál nekik

25 nő

2017. márc. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
91%

Hú,vannak itt érdekes kommentek. A kérdésre válaszolva,szerintem nem gáz. 18-20 éves lányok között is vannak normálisak,akiknek nem az a lényeg,hogy mennyit keresel,milyen kocsid van,és nem azért vannak veled,hogy hencegjenek. Nem mindenkinek az a fontos,hogy bulizzon minden hétvégén,meg műkarmokat csináltasson.

A saját példámat tudom erre felhozni. Én 22 éves vagyok,párom 32. Több,mint másfél éve vagyunk együtt és nem okoz semmilyen problémát a korkülönbség. Annyi vitánk szokott lenni,mint bármely más kapcsolatban. De nem a korkülönbség miatt. És azt nem mondanám,hogy olyan komoly egzisztenciával rendelkezne. (Az érettségit is most csinálja az én nyomásomra ☺) Normálisan dolgozik,ahogy én is. Sőt mikor megismertem azt sem tudtam hány éves pontosan,van e autója,hol lakik. De nem is érdekelt,beleszerettem. Ja és a munkahelyén találkoztam vele,ahol mindig csak munkásruhában és szaros gumicsizmában láttam. Szóval innen is látszik,hogy nem a pénz/kocsi/lakás/egzisztencia a lényeg.

Azért is szerettem bele,mert neki vannak céljai,elképzelései a jövőt illetően,ellenben sok velem idős "kisfiúval".

A gondolkodásunk,mentalitásunk,érdeklődésünk is hasonló. Szóval szerintem nincs ezzel semmi gond,ha két normális emberről van szó,akik egy hullámhosszon vannak.

2017. márc. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!