Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz, ha egy amúgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy amúgy komoly egzisztenciával rendelkező,32-34 körüli férfi a 18-20 éves lányok társaságát szereti (mivel amúgy elég gyerekes, és bolond néha:D), és velük nagyon szívesen alakítana ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tudom, sablonosnak tűnő, de alapvetően komoly kérdés..

2017. febr. 2. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
21%
Komoly kérdés? Inkább szánalmas. Nem te vagy a jómódú egyed, mert akkor nem ide írnál, hanem éppen egy ilyen csitrit kúrnál!
2017. szept. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
85%
#40 Hát ez az.Vicces volt amikor alsóban láttam a 33as anyukát a 66os vegyészmérnök apukával,most már félárva a kamasz lányuk.
2017. okt. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
77%

Az ok és a párkapcsolat fogalma nem mindegy.

Én 40ként szeretnék még gyereket és családot. (elváltam)

A korombéli nők már nem akarnak közös gyermeket, én viszont nagyon. Fital/os, bolondos, idétlen, szórakozott, agyban 23 év körül megragadt pasiként, tele vagyok energiával.

Szóval a párkapcsolat kérdése a legfontosabb, hogy villogni akarsz vele, vagy csak "fincsi", vagy tényleg párkapcsolatot és családot szeretnél.

2017. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
18%
Semennyire
2017. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem gáz, én is inkább az idősebb férfiakat szeretem, de nyilván nem a pénz miatt. Bár a gyerekességet nem szeretem, pont azért vagyok idősebb párti. :)
2017. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem sem gáz. Én tapasztalatból is tudok beszélni végülis. Exemmel nemrég lett vége, 20-30 év között volt a korkülönbség köztünk. Nagyon jól működtünk együtt, az egy hullámhossz is meg volt. Értékrend stimmelt. Két év után viszont úgy döntöttünk, hogy külön utakon folytatjuk. A jó kapcsolat ápolása megmaradt, ritkán ír. Röviden ennyi. Nem a korkülönbség miatt mentünk szét, meg se fordult soha a fejünkben ez. Szerintem a kor, csak egy szám. Fiatalos negyvenes'. Egy felnőtt fiú gyerekkel, soha nem nős,de tervező hajlam az életre még (talán család, gyerek, házasság). Mindez megvolt. Ilyen ez a sors :)
2018. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
69%
#46; Attól,hogy te ezt csináltad, még nem normális.. 😉
2018. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
81%
#47. Akkor kérlek mesélj, hogy mi a normális? Csak a társadalom hangja nagyobb. Mai nap már észre sem vesszük, hogy egy húsz éves lány egy 40 éves pasival van együtt (persze aki tartja magát a korához). Nem mondom senkinek, hogy normális, de nemis bűn. A szerelem az egy érzés, nem egy választási jog. Te úgy látom nem asszisztálod ezt a korkülönbséget. Érthető. Mindenkinek van saját véleménye, de ne akarj dönteni más érzéseiben. Egyik ismerősöm 7 éve együtt van egy idősebb pasival, olyan 26 év a korkülönbség. Babájuk lett, most születik lassan a második gyerekük. Nagyon boldogok. Összeházasodtak. A pasi építőiparban dolgozik (200e nettó kb.), a nő most GYES-en, de egyébként ő is durván 130-140e forintot keres. Nem a pénz :) jó rájuk nézni mikor találkozok velük. Boldogok, és ez a lényeg. Csak az emberek hajlamosak már életével foglalkozni, belepofázni....Te ne legyél ilyen, ha lehet....
2018. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
68%

#48: Sorolj fel még néhány példát, hátha jobb lesz.

Pofamrol sülne le a bőr,ha a 20 körüli lányom egy 40-es palival járna.

2018. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
78%
Abszolút semennyire nem gáz, miért volna az, ha a csaj benne van
2018. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!