Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz, ha egy amúgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy amúgy komoly egzisztenciával rendelkező,32-34 körüli férfi a 18-20 éves lányok társaságát szereti (mivel amúgy elég gyerekes, és bolond néha:D), és velük nagyon szívesen alakítana ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tudom, sablonosnak tűnő, de alapvetően komoly kérdés..

2017. febr. 2. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
79%
Én 18 vagyok a barátom meg 37 éves és már lassan 2 éve hogy együtt vagyunk és jól megvagyunk egymással , biztonságban érzem magam vele
2023. febr. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
81-es akkor 16 voltál, amikor ő 35? Apakomplexus?
2023. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
82%
#82 csak össze hozott vele a sors és eleinte még nem annyira ragaszkodtam hozzá de mivel minden nap beszéltem vele egyre jobban megszerettem és ha ő nem lenne akkor úgy érezném hogy mintha kiszakitottak volna belőlem egy darabot nem csak érzelmileg viselne meg hanem fura lenne nélküle mert annyira megszoktam hogy mindennap beszélek vele
2023. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
0%
És túlsúlyos vagy?
2023. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
#84 40 kilo vagyok xd
2023. febr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem gáz, ez normális, ha nem szexről van szó. Ha igen, akkor a korabeliekkel is elitélendő.
2023. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:

49 abszolút egyetértek veled.

Egy jóbarátom 38 évesen férfiként, leállt egy 19 éves lánnyal. 1 évig rózsaszín köd stb aztán jöttek szépen lassan a problémák amik akár tetszett nekik, akar nem bizony a korkülönbség miatt voltak. (Ahogy a környezetükben mindenki mondta az elejétől ) szerencsére kinyílt a szeme hogy ez nem normális és nem egészséges dolog, a viszonylag jó szex önmagában nem tart össze egy kapcsolatot. Maximum szex kapcsolat lehet ekkora korkülönbség mellett

2023. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!