Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz, ha egy amúgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy amúgy komoly egzisztenciával rendelkező,32-34 körüli férfi a 18-20 éves lányok társaságát szereti (mivel amúgy elég gyerekes, és bolond néha:D), és velük nagyon szívesen alakítana ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tudom, sablonosnak tűnő, de alapvetően komoly kérdés..

2017. febr. 2. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
80%
#49. Inkább neked ne legyen gyereked 😂 csak szaporodnának a sok ilyen kommunizmusban élt prűd emberek, akik csak azt nézik jó szemmel ha mindenki más olyan mint Ők! 😂
2018. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
30%

#51: Ez nem prüdéria.

Még mindig jobb az, amit írtál, mint az,hogy a 20 éves gyereked haza viszi az apja korú férfit. Egy kislány se egzisztenciálisan, se tapasztalatban, se semmilyen egyéb téren nem lesz egyenrangú partner egy kétszer annyi idős emberrel. Ha mégis, az az idősebb fél éretlenségére vall, amit inkább szégyellnék, mintsem mutogassam. Ezt azért sokan figyelembe veszik, de van, akit a szerelem sík hülyévé tesz, az már az ő problémája.

2018. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
77%

#52.

De te megint általánosítasz!

Egy húsz éves is tud úgy gondolkodni már mint egy 30 éves nő. Nem mind persze, hazudnék, ha azt írnám. De azért egy húsz éves már egy felnőtt, nők meg előbb érnek. Én nem tudnám elképzelni magamat egy velem egykorúval, mert idegesítene az éretlen sége. Hogy folyton f@#.ságokról beszél, nem tudja megérteni én mit akarok attól a kapcsolattól. A 10 év korkülönbség is egészséges szerintem. Most megint hozhatnék fel példát. Például tesóm és a vőlegénye között, és apukám anyukám között is annyi van 35 év házassággal a hátuk mögött. Egy velem egykorú még kisfiú' nagyon hozzám képest. Nem tudja mit hogyan tegyen a testemmel, és mire van szüksége a lelkemnek. Mint megemlítem VAN KIVÉTEL. 😉 Mint mindenben. Ami nem baj, sőt... Exem 40-es pasi - nem egy faképű, komolytalan ember. A humort nagyon tudja kezelni, és anélkül nincs élet nála - mint sok embernél sem (én)! Ha komoly dolgokról vllt szó, le tudtunk mindig ülni megbeszélni. Segítettük egymást mindig mindenben. Kialakultak egymás szokásaink megismerése, elfogadása. Soha nem jött szóba, hogy idegesítő a korkülönbség vagy hogy bármilyen veszekedés lett volna belőle - soha! Nem azért mert éretlen, nem azért mert a korosztályában nem talál és nálam ez ugyanúgy igaz. Lehet itt veszekedni de nem érdemes, mert voltak, vannak, és lesznek is mindig kivételek...És ha mindenki azt tenné amit a társadalom gondol, vagy elvárná az nem más mint megfelelési kényszer... Szíve joga mindenkinek. De aki szeret, szeretve van, boldog-boldogok, nem kell szétrobbantani őket ekkora hülyeséggel, hogy a korkülönbség elő fog jönni. Ehhez két ember kell - akik ezt legbelül tudják de nem érdeklik, hisz ők vannak benne abba a bizonyos kapcsolatban!!!

2018. febr. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
70%

#53: Akkora érettség beli különbség nincs két egykorú ember között,hogy te nő legyél, ő meg kisfiú. Te magas lovon ülsz.

Írhatsz hosszabb monológot, akkor sem az én felfogasom hibás. Sugárzik az írásodbol,hogy te nagyon nőnek akarsz tűnni, de szerintem te is valahol a 20 éves kislányokhoz tartozol, akinek túl nagyok az igenyei.

2018. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
17%
Hát sajnos a tipp nem jött össze 😂🤣 de azért megpróbáltad, nem baj.
2018. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
31%
A kérdésedben is leírod, hogy “mennyire gáz?” Ezek szerint te is érzed a lelked mélyén, hogy gáz amit csinálsz
2018. febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
4%

Végigolvastam egytől egyig az összes választ és hát eléggé eltérőek a vélemények... Sokaknak részben igaza van.

Válaszolva a kérdésedre, szerintem nem ez a gáz, hanem inkább az, hogy vagy annyira befolyásolható, hogy ez bogarat ültessen a fejedbe és kiird 32-34 évesen gyakorira!!

A másik opcio, hogy te vagy az a 18-20 éves csajszi aki találkozott egy 30as sráccal és végül nem lett semmi és mivel ezt gondolod, hogy azért nem lett ebböl kapcsolat mert "gáz" ismeretlenektöl várst megerösitést és támadod aki ellened van.

2018. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz. Vannak működő kapcsolatok ilyen korkülönbséggel. Én csak tőlem jóval idősebb férfivel tudok elképzelni bármit is.
2018. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
84%
Nem gaz egyáltalán
2018. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
21%
En nem olvastam vegig csak az elso oldalt. Mar azon mosolyogtam hogy azt irtad te nem reszletezned az ervenyesseged kepesseget, es utana meg elotte irtad hogy milyen gyerekes vagy. Egy huszonnyolc feletti csajnak mar nem kellenek gyerekes pasik szoval nem tudsz ervenyesulni kerdezo. Legalabb magaddal szemben legyel oszinte.
2018. dec. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!