Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz, ha egy amúgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy amúgy komoly egzisztenciával rendelkező,32-34 körüli férfi a 18-20 éves lányok társaságát szereti (mivel amúgy elég gyerekes, és bolond néha:D), és velük nagyon szívesen alakítana ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tudom, sablonosnak tűnő, de alapvetően komoly kérdés..

2017. febr. 2. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
10%
Itt valami nem stimmel: komoly egzisztenciával rendelkező férfi, aki gyerekes?
2019. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
18%
#61 Számból vette ki a szót.
2019. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
73%

Nem is értem az utolsó két hozzászólót. Ők pedig szerintem az egzisztencia szó pontos jelentését nem, vagy pedig annyira merevek, hogy elképzelni sem tudják, hogy egy gyerekes embernek is lehet egzisztenciája, hogy az adott pillanatokban képes jó döntéseket hozni hozzá, hogy lehet sikeres..

Leszámítva a fentieket, én is ilyennelk tartom magam, és működőképes lehet egy kapcsolat szerintem egy 20-26 éves lány és 10-15 évvel idősebb párja között simán.

Ez csak a saját véleményem, mindenkinek meglehet a magáé, de azt sosem könnyű megérteni, amikor valaki csak kötözködni nyilvánul meg (pláne buta logikára felfűzve)...

2019. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
15%

Mi olyan bonyolult kedves utolsó?

A két jellem szögesen ellent megy egymásnak.

Aki gyerekes, annak nincs felelősség tudata. Mi jellemez egy gyereket? Gondtalanság, nem törődömség, játékosság. Ezekkel a jellemvonásokkal, te igen nehezen fogsz érvényesülni, nehezen fogod felépíteni a karriered. Az első leendő alkalommal elsírná magát egy ilyen ember, ha komoly pozícióban lenne. Általában nem egy bolti eladóra szokták mondani, hogy egzisztenciális, hiszen ő is eltudja tartani magát. Az egzisztenciális, az amikor valakinek biztonságos, magabiztos anyagi helyzete, társadalmi pozíciója van, valamelyest független. Ezt elérni gyerekességgel nem lehet.

2019. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
100%

Nem bonyolult, kedves utolsó utáni (:P), csak épp rosszul fogtad meg a témát.

Az egzisztencia nem "jellem". A kérdésben megfogalmazott "komoly egzisztencia" nem csak komoly emberek birtokában lehet. Sikeres lehet olyan ember is, aki alapvetően gyerekes. Sőt, rendkívül komoly döntések meghozatalára lehet képes gyerekessége ellenére is.

Nem a legjobb, és legszimpatikusabb példák talán, de nem tartom kizártnak, hogy a maga módján elég gyerekes Donald Trump, vagy Sebestyén Balázs is, akiknek egzisztenciája véleményem szerint komolynak számít. Mindenben, ahogy ebben is, van szubjektívum, de remélem, érthető az érvelésem.

2019. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
83%
Erről az a "nagyon érett" 30as pasi jut eszembe, aki facebookon eléggé pofátlanul rámhajtott, majd mikor visszautasítottam, levágott egy óvodás szintű hisztit arról, hogy nekem csak a korombeli "kisfiúk" kellenek, és nem az "érett férfiak" (gondolom ez alatt magára gondolt). (Az illető amúgy egy meglehetősen teltkarcsú, fájós derekú "érett" "úriember" volt.)
2019. nov. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem nagyon gáz!

Vagy nincs sikeres a korosztályodnál vagy nagyon éretlen vagy. (főleg a második)

Amúgy nem értem miért hiszi mindenki, hogy minden tini naiv, és, hogy minden kora beli pasi éretlen kisfiú. Bejönnél az osztályomba legalább 10 olyan fiút tudnék neked mutatni, aki igenis érett, rendes, aranyos szóval ne általánosítsunk. Ja és amúgy is helyesebbek mint a 30-40 éveseket.

18/l

2019. nov. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
33%

67-es!


Miért kéne a saját korosztályával foglalkoznia? Az elcsúnyúlt, besavanyodott, magas igénnyekkel rendelkező pi.csáknál. Bár ha jobban belegondolok, te sem vagy jobb náluk.


Nem minden tini naiv, de te buta vagy, mint a föld. Biztos vannak a kisfiúk között helyesek, de nem lehetnek olyan sármosak, mint a középkorúak.

2021. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
36%
Ne hazudjunk már magunknak. Egy 30 éves nő soha nem lesz olyan vonzó, mint egy 18-20 éves. Hol éltek ti? Én is a fiatalabb korosztályból válogatok, 34 éves mérnök vagyok. Mégse vagyok komoly az életben. Nem is akarok a saját korosztályomból válogatni. Már egy 28 éves nő se ér sokat a piacon. Arra meg minek költenék.
2022. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
100%

Én is 32 vagyok, és én is jobban érzem magam a 20 éves lányokkal. Hogy miért? Nekem unalmasak az idősebbek, nekem nincs szükségem arra. Alapvetően én túl komolyan veszem a dolgokat, és szükséges mellém valaki, aki képes ezt lazítani bennem. Erre a tapasztalat szerint a fiatalabbak alkalmasabbak.


Hihetetlen milyen rosszindulatú egyébként az itteni társaság.

2022. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!