Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet attól még valami kettőnk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól még valami kettőnk között ha a kiszemeltem feminista?

Figyelt kérdés

Ugyan csak én megint itt most én itten,

A lány akit szeretek kiderült

hogy feminista, a feminizmus ugye nem zárja ki a párkapcsolatot?

Mert a mai feminizmus inkább ilyen femináciba ment át, hogy a férfit gyűlölni kell.



febr. 23. 20:53
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
89%
Lehet jobb lenne ha utana néznél ennek és akkor talán nem írnál ekkora baromságokat.
febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
78%

“ Mert a mai feminizmus inkább ilyen femináciba ment át, hogy a férfit gyűlölni kell.”

Na ha ezt meghallja akkor nem azért szakít, mert férfigyűlölő, hanem mert szimplán hülye vagy.

febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon függ attól, hogy mennyire feminista az illető és, hogy mennyire tudja helyén kezelni az egészet. Vagyis sok múlik az illetőn és nem lehet feltétlenül összevonni a feministát a fenimistával, ahogy a környezetvédőt a "környezetvédő"-el
febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem radikális, akkor az jó. Én is feminista nő vagyok, sose voltam férfigyűlölő. A mérsékelt feminista sose fog alárendelődni neked, de egészségesebb is az a kapcsolat, ahol a két fél egyenrangú.

Szerencsés vagy, én receptre írnék fel a korodbeli fiúknak egy mérsékelt feminista kislányt.

febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
91%
A feminizmus meg a mizandrizmus nagyon nem ugyanaz.
febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
84%
A feminizmus nem egyenlő a férfiak gyűlöletével. Az egészen más kérdés, hogy ma egy bizonyos rétegük átesett a ló túloldalára és inkább rosszat tesznek a női nem megítélésének, mint jót. Ettől függetlenül nem egyből melltartó nélkül szaladgáló, szőrtelenítést megtagadó, igénytelen, leszbikus nőre kell gondolni a feminista szó hallatán. Igazából az emberek jelentős resze ma már feminista, már ha a szó eredeti jelentését nézzük, csak nem is realizálják, mert természetes.
febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
66%
6-os, az utolsó mondatoddal nem igazán értek egyet. Magyarország nem igazán úgy néz ki, mint ahol az emberek nagy része feminista lenne.
febr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
67%

7-es

Pedig 1-2 dolog kivételével (pl. szülés) a jogban egyenlőség van. Biológiai egyenlőség természetesen nincs, mivel vannak nemi különbségek, de ennek nem is kéne a feminizmus részének lenni szerintem. Amúgy meg az, hogy te mit látsz az a környezeted írja le, nem biztos, hogy jó ötlet abból messze menő következtetéseket levonni

febr. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
20%

Én nem is tudom hogy van ez.

A feministák is dugnak férfiakkal?

febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elborultan feminista, akkor nincs baj ezzel.
febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!