Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet attól még valami kettőnk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól még valami kettőnk között ha a kiszemeltem feminista?

Figyelt kérdés

Ugyan csak én megint itt most én itten,

A lány akit szeretek kiderült

hogy feminista, a feminizmus ugye nem zárja ki a párkapcsolatot?

Mert a mai feminizmus inkább ilyen femináciba ment át, hogy a férfit gyűlölni kell.



febr. 23. 20:53
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
16%
Hát, kérdező., én menekülnék.
febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván nem zárja ki a feminizmus a párkapcsolatot, viszont ha te így gondolkozol, nem biztos, hogy egy olyan lánnyal leszel a legboldogabb, aki vállaltan feminista nézeteket vall, és erős véleménye van ebben a témában. Ha te inkább ilyen tradwife-jellegű lányt szeretnél, az is érthető, de akkor valószínűleg nem ő lesz a te embered. Sőt, az is egészen biztos, hogy ő is jobban kijönne egy feminsita sráccal, (léteznek) vagy valakivel, aki szívesen edukálja magát a témában legalább olyan mértékig, hogy ne gondolja azt, hogy a feminizmus lényege a férfigyűlölet és a párkapcsolatellenesség.
febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
81%
12.: Pedig egy ilyen korú fiúnak jót tenne, ha megtanulná, milyen az egyenrangú párkapcsolat. A Tini párkapcsolatok kategóriában járunk.
febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
0%
Most ezt nem értem. 16 éven felüliek írhatnak ide. De ők kiskorúak, ha még nincsenek 18. Kiskorúak és szex? Most akkor hogy van ez a pedofiliával?
febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
92%

14

Ne legyél már hülye, ha tini tinivel szexel az szerinted pedofília? XD Eleve, ki beszélt itt szexről?


Általában javaslom, hogy nézz utána mit jelent, hogy pedofília.

febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
55%
Miért, szerinted mit jelent?
febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
22%

Van neki definíciója, nem az számít, hogy szerintem mit jelent:

[link]

febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazad van. Valóban van definíciója, mégpedig az, amit belinkeltél.
febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
74%
Aki itt pedofilozik, az nem komplett. Két hasonló korú kamasz esetében nem lehet erről beszélni. Sőt, az se pedofília, ha pl. egy 17 és 19 éves jön össze. Kis korkülönbség esetén nem az.
febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Ő 16 én 18
febr. 24. 20:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!