Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet attól még valami kettőnk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól még valami kettőnk között ha a kiszemeltem feminista?

Figyelt kérdés

Ugyan csak én megint itt most én itten,

A lány akit szeretek kiderült

hogy feminista, a feminizmus ugye nem zárja ki a párkapcsolatot?

Mert a mai feminizmus inkább ilyen femináciba ment át, hogy a férfit gyűlölni kell.



febr. 23. 20:53
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
83%
40.: Inkább a te fejedben van baj, hogy irtani szeretnéd azokat, akik feministák.
ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
6%

Még csak hasonlót sem írtam

A feminácik azok akik el akarják törölni a másik nemet, én annyit mondtam hogy hiszek abban hogy igazságosan el tudjuk osztani hogy ki dolgozzon és ki vigye a háztartást:)

A feminista ideológia olyan mint egy fertőzés és ezt jobb lenne elfojtani qddig amíg lehet, a különböző feminista lapok telebeszélik a nők fejét hogy ők felsőbbrendűek és hogy gyűlöljék együtt a férfiakat stb

ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim válasza:
6%

Feminista=ferfigyülölő


Nem javaslom hogy ilyen nővel egyáltalán szóba állj

ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

42-es: Miért zavar, hogy vannak, akiknek más a véleményük? Miért akarod elhallgattatni őket? Engem nem zavar, hogy te és a párod hagyományos módon éltek, ha nektek ez a jó, de ne akarjátok másoknak megmondani, mit gondoljanak, mit csináljanak.

A feministák nem férfigyűlölők, csak a szélsőségeseik azok. Minden irányzatnak vannak mérsékelt és szélsőséges képviselői. Pl. a vallásos emberek is lehetnek mérsékeltek, de őrült vallási fanatikusok is.

ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
0%

Én csak egy választ írtam de az elvtársad egyből belém állt amiért én a hagyományos felállásban hiszek

A feministák akarják folyamatosan elhallgattatni azokat akik nem értenek velük egyett

Jó kifogás lehet az hogy vannak nem szélsőséges feministák de ez olyan mint ha azt mondanám hogy vannak nem szélsőséges rasszisták.... egyszerűen ugyan az csak kisebb rosz

A nők és férfiak már nagyon rég óta teljesen egyen jogúak így semmi értelme a feminista gyűlöletkeltésre

Arra pedig főleg nem hogy a teljesen tradicionális és normális felállásod miatt leglincseljen egy csapat feminista egy ilyen oldalon :)

ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%

40 az emberi fájó belül vannak fajták, mint például a homo erectus és a homo sapiens. Nem külön fajok, hanem az emberi faj fajtái, amelyek közül jelenleg egy él. Ez az, amit tanítanak az iskolában.



Régen sem volt jó az, ahogyan a nőkkel bántak, csak a régi kor női még nem nagyon merték felemelni a hangjukat a hozzád hasonló népművészeti cserépedényekkel szemben.



Tanulj meg olvasni, szöveget értelmezni meg egy kicsit gondolkozni. Én a te álláspontodat hasonlítottam össze a náci ideológiával, és lényegében ugyanaz a kettő, csak míg a nácizmus az a zsidó származásúak és az annak hitt emberek életének elvételéről szólt, a te nézeted a normális nők kiírtásáról szól....

ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%

42 te magad írtad nekem privátban, amit én ide kimásoltam.


Akit te feminácinak nevezel, az az a nő, aki matriachátust akar, tehát NEM feminista.

A feminista nő nem utálja a férfiakat, nem akar felsőbbrendű lenni, hanem a férfiakéval azonos jogokat akar, ezért is hívják ezt egyenjogúságnak.


43 ez így nem helyes.... Feminista = igazi, normális nő.


A férfigyűlölő nem feminista.


Kettőtöknek mondanám, hogy azt még megértem, hogy az intelligencia hiányzik belőletek, de azt, hogy még a Google-t se tudjátok kihasználni....



45 nem vagyok elvtárs, én egy normális nő vagyok.



Mindenki magasról lekakkantja azt, hogy régimódi vagy. Veled az a baj, hogy szerinted mindenki másnak is olyan értékrendek szerint kéne élnie, mint ahogyan azt te teszed.


Mi nem hallgattatunk el senkit sem, csupán megmagyarázunk pár dolgot, amit többek közt te sem értesz.



Akik szélsőséges feminista név alatt futnak a másik kedves feminista szerint, azok valójában kicsit sem feministák, ezt már fentebb leírtam.


Mivel a rasszizmus káros, míg a feminizmus nem, ezért nagy butaság összehasonlítani a kettőt.



Sajnos még mindig nem illetnek meg minket azonos jogok. Hiába vagyok rátermettebb, nem vesznek fel dolgozni, csak azért, mert nem lóg fax a lábaim közt. Ez a teljes egyenjogúságba nem fér bele.



A te felfogásod nem tradicionális, mert ha olyan lennél, akkor nem érdekelne az, hogy ha másnak nem azok számítanak értéknek, mint neked. Viszont téged érdekel, hiszen egyenesen írtanád a normális nőket.

ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell ferdíteni az igazáságot

Én nem írtanák semmilyen nőt csak az beteg ideológiádat irtanám ki a világból, ti viszont szó szerint el akarjátok törölni a férfi nemet hiába hazudod hogy te nem olyan fajta vagy... Megláttad hogy én máshogy gondolom és egyből spermiumnak hívtál...egy nő eleve nem beszél így de mindegy :)

Pontosan olyanok vagytok mint a nácik, valaki nem vallja a beteg ideológiátokat azt egyből le kell járatni és el kell törölni a föld színéről

A rasszizmus kevésbé káros mert annak van alapja igaz eltűnzott ellenben veletek akik tényleg kitalált érvek alapján akarják megváltoztatni az egész világ berendezkedését, a feminizmus egy nagy baromság már nagyon rég óta egyenlő jogok vannak biztosítva a nőknek is, az hogy nem vesznek fel egy állásra az azért van mert nem vagy rá alkalmas nem azért mert nő vagy ellenben nagyon sok szakmába csak nőket vesznek fel, irodai munkák, asszisztensi munkák, vendéglátós munkák, recepciós, ügyfélszolgálatos mind mind csak nőket vesznek fel, egy férfi élete során nagyon sok melóhelyet bukik el csak azért mert egy csinos nőt akarnak felvenni nem egy férfit vagy is eleve a férfiakat éri hátrány az életben és nem a nőket

A feminizmus nagyon érdekes működik hogy ti kvótákat akartok a felsővezetésbe meg hogy a buta nők is bejussanak egyetemekre ahol nem érik el a felvételi pontszámot stb de pl az építkezéseken meg a hadiparba persze ne kelljen nőknek menni xd Azt akarja a beteg fajtád hogy előjogokat kapjon a férfiakkal szemben és közbe minden női előnyötöket is megtartsátok

A feminizmus egy betegség

ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
90%

48 akkor ne ferdítsd, senki sem kényszerít rá téged.



Egy feminista még mindig nem akar bántani egyetlen férfit sem, semmilyen módon...


De, egy nő úgy beszél, ahogy akar.


Ez szintén nem igaz. Nem azzal van a baj, hogy te a "tradicionális" értékrendet tartod megfelelőnek, hanem az, ahogyan reagálsz, és az, hogy ráerőltetnéd ezt mindenkire.


A rasszizmus káros, alaptalan, a feminizmus létrejötte jó, és van neki alapja.


Mint már írtam, még mindig nincsenek egyenlő jogaink.


Mint ahogyan azt IS írtam, hiába RÁTERMETT a nő, nem veszik fel. Anno diákmunka miatt is megtapasztaltam. Nem akartak felvenni diákmunkára, csak mert lánynak születtem, és ezt ki is mondták. Tudod mi volt az a rohadt nehéz munka? Fűnyírás, ráadásul nem is fákkal teleültetett domboldalon. Megkapta a munkát egy srác, aki sztem még soha nem látott azelőtt fűnyírót élőben és iszonyat xarul csinálta meg a munkát.... Jah, de legalább fiú volt...


Ezekre a munkákra ugyanúgy jelentkezhet férfi és fel is veszik őket. Sógorom is el tudott helyezkedni egy olyan helyen, pedig férfi....


Nem tagadom, lehet felvesznek egy csinos nőt egy jól dolgozó férfi helyett, és ez természetesen helytelen. De még mindig nem ez az általános, sokkal gyakrabban fordul elő az, amit én írtam.


Az életben mindenkit érnek hátrányok, és ezen kéne dolgozni, hogy ez ne így legyen.



Ez megint csak nem igaz. Nem akarunk kvótát, pl én legalábbis biztosan nem. Ne azért kapjon meg valaki egy munkát, mert nő, hanem azért, mert jól el tudja végezni az adott munkát. A felvételi pontszámot el nem érőket nem fogják felvenni, csak mert nők. Max azért veszik fel az olyan butákat, mert anyuci és apuci sokat fizet....


Építkezéseken is vannak jelen nők, ahogy több női katona is van, akik nagyon komolyan veszik a hivatásukat.


Beteg fajtám még mindig nincsen, a feminista nő az nem egy külön fajta, hanem az emberi faj jelenleg egyetken élő fajtájának egy normálisan gondolkozni képes rétege.



Még mindig nem akarunk előjogokat. Mi azonos jogokat szeretnénk.

Milyen előnyünket is tartjuk meg? Ezt a részt fejtsd ki kérlek, mert az eddigi éveim alapján qrvára nem érzem az előnyöket.



A feminizmus pedig nem betegség, ellentétben a rendkívül káros toxikus maszkulinitással, hímsovinizmussal.

ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
0%

Nem létezik olyan hogy "hímsovinizmus" csak ezt mondjátok mindenkire aki nem ért egyet a beteg ideológiátokkal

Mi az hogy egyenlő jogokat akartok? Képzeld én is úgy tartom helyesnek ha egyenlő jogaink vannak és láss csodát ez mára meg is valósült... Mondj egyetlen egy olyan jogot amit az állam nem biztosít egy nőnek de egy férfinak igen... Ja bocsi nincs ilyen


Az a baj hogy hiába hozok fel érveket a feministák mindenre így reagálnak: https://www.youtube.com/watch?v=CeWRlzs9nRQ

ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!