Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet attól még valami kettőnk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól még valami kettőnk között ha a kiszemeltem feminista?

Figyelt kérdés

Ugyan csak én megint itt most én itten,

A lány akit szeretek kiderült

hogy feminista, a feminizmus ugye nem zárja ki a párkapcsolatot?

Mert a mai feminizmus inkább ilyen femináciba ment át, hogy a férfit gyűlölni kell.



febr. 23. 20:53
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
29%
Az a nő valami durva gátlással élhet, ha csak ennyi van eszedbe róla. EGYÉBKÉNT nem értem, hogy mi köze a férfiak gyülöléséhez a feminizmusnak? Javaslom mindenki nézzen utána a szó jelentésének, mert itt valami nem tiszta. Vannak olyan helyek, ahol a nő el van nyomva, mint alsóbbrendű lény, de MO-n nem a saját kapcsolatodat kellene gyűlölni, hanem együtt kellene gyűlölni olyan eszméket, amik mind a 2 nemet a földbe döngölik minden téren, mint például a miniszterelnök vagy a politikus. Nagyon nagy téveszme nem belátni, hogy MO-n, meg egyébként minden országban egy jó párkapcsolat nem ezektől függ. Senki nem akar egy adótengerbe élni, és azt a kislány is jól tudja. El kell fogadni, hogy neki már most hatalmasak az igényei, és már most sok mindent, beleértve a párkapcsolatot sem kockáztatja meg. Én sem szeretnék egy ilyen adótengerbe élni, és itt párkapcsolatot, de egy normális ember a saját kapcsolata helyett tudja kit kell gyűlölni mivel szemben. Azt ami inkább ellehetetleníti azt. 27f
febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

21

Pont az a baj, hogy a modern, radikális feminizmus csak névben az. Ezzel tudnak takarózni, hogy hát nézd meg mit jelent a szó. Nyilván vannak tényleges feministák (illetve aki egyenlőség párti, az gyakorlatilag az). De ma a hangos feminusták sokszor férfigyűlölők sajnos. Akkor is ha ők a kisebbség, ők a leghangosabbak.

febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

A csajnak más tetszik 😔😞

Esélyem sincs nála.

febr. 26. 15:19
 24/57 anonim ***** válasza:
33%
Akkor tovább kell lépni. Nincs kecmec
febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
76%

A feminizmus és a köznyelvben feminácinak nevezett személy által képviselt nézetek.... A kettő egyáltalán nem ugyanaz. Míg az előbbi az egyenjogúság mellett való kiállás, addig a második a női felsőbbrendűséget hirdeti.



Minden normális lány nő feminista, szóval nem hiszem, hogy találnál olyat, aki ne lenne az. És ez így van jól.

febr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
11%
25-ös: Sok a nem normális nő is. Ultrakonzervatív körökben sok olyan nő van, aki egyenesen utálja a feministákat, direkt alá akar rendelődni a férjének és meggebedni a háztartásban. A saját maguk ellenségei is, de ezt nem veszik észre.
febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
25%
26 igen, sajnos. Engem csak az zavar, hogy az ilyenek feminácinak állítanak be minket, pedig nem vagyunk azok. A feminista lehet akármilyen. Pl anyukám is feminista nő, otthon maradt a 3 gyerekkel.
febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim válasza:
48%

"EGYÉBKÉNT nem értem, hogy mi köze a férfiak gyülöléséhez a feminizmusnak?"


Pl nézzél már meg egy feminista facebook csoportot, mi megy ott.

Tehetsz róla, tehetsz ellene.


Undorító komolyan.


Folyamatos férfihibáztatás, szidás, mindenről a férfi tehet, a férfi ne szóljon bele semmibe, örüljön, ha a nő azt csinál, ami neki tetszik.

Semmi megfelelés, elköteleződés.

És erre okítják a többi nőt.


Aztán meg megy a nyavalygás, hogy mijért nem néz rám egy féjfi sem?


Mondjuk aki azt tűzte ki célul nő létére, hogy egyedül éli le az életét, annak tökmindegy.


A párkapcsolat meg még mindig arról szól, hogy egymásért vagyunk, megfelelünk egymásnak, és közös örömök.


Na a feministák önmagukkal szemben SEMMI követelményt nem támasztanak.

Csakis a férfiaknak.


Nem, nem akarj semmilyen feminista nőt.

márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
85%
28.: Te is összekevered a radikális, férfigyűlölő feministákat a normális mérsékeltekkel. Ne egy szélsőséges Facebook-csoportból indulj ki.
márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
85%
28 megvan az, hogy mindenhol vannak idióták? Mindenhol megvan az igencsak hangos kisebbség. Gyanítom, hogy soha a büdös életben nem találkoztál te feminista nővel.
márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!