Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet attól még valami kettőnk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól még valami kettőnk között ha a kiszemeltem feminista?

Figyelt kérdés

Ugyan csak én megint itt most én itten,

A lány akit szeretek kiderült

hogy feminista, a feminizmus ugye nem zárja ki a párkapcsolatot?

Mert a mai feminizmus inkább ilyen femináciba ment át, hogy a férfit gyűlölni kell.



febr. 23. 20:53
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
91%

50.: Már a nickneveddel is ellentmondasz annak, amit írsz. Ha szerinted egy nőnek a konyhában a helye, akkor az nem egyenlőség, mert a nőkre több munkát hárít. Pont a magadfajta férfiak azok, akik kihasználják a nőt, végezze el az összes háztartási munkát egyedül, az, hogy belegebed, nem érdekel.

Egyenlő jogok valóban vannak, de sok ember fejében még élnek a régi berögződések, ezért van sok nő otthon kizsákmányolva a családja által, ezért van sok területen diszkrimináció.

Amúgy én nem ritkán látok férfi recepcióst , ügyfélszolgálatost stb. is.

ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

50 bárcsak ne létezne.



Láss csodát, még midnigg nincsen jogegyelőség.



Nem rendelkezhetünk a testünk felett úgy, ahogy ti, és írtam is, hogy esélyegyenlőség még mindig nincsen a munka világában.

ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
0%

#51

Idejöttél ideböfögni valamit úgy hogy el sem olvastad mit írtam, én azt mondtam hogy ha a férfi dolgozzon és a nő vigye a háztartást... nem plussz munka hanem a munkahelye az otthon van és nem egy cégnél... persze én szívesen cserélek bármelyik nővel mert otthon lenni könnyebb mint melózni... De ez még mindig nem JOG, a nő bármikor elmehet dolgozni ha akar mert a magyar állam JOGOT adott nekik hogy azt csináljanak amit csak akarnak, akkor hol van itt a probléma?


#52

Akkor kérlek nevezz meg egyetlen egy jogot ami a férfinak van és a nőnek nincs

A tested felett rendelkezhetsz miért ne rendelkezhetnél? Még a közös magzatról is csak is kizárólag a nő dönthet mert az ő testében van, akkor mi az hogy nem dönthetsz a saját testedről?

ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
0%

Ja bocsánat írtad még az esélyegyenlőséges hülyeséget

Biztos van állás ahova nem vesznek fel mert nő vagy, pl egy építkezésre nyilván nem vesznek fel mert látják hogy nincs elég erős fizikumod hozzá értem hogy ez rosszul esik viszont a férfiakat sem veszik fel sok munkára mert nőt szeretnének felvenni, én pl szívesen lennék légiutaskisérő, tök jó lehet berepülni a világot...De micsoda véletlen 99%ban csak nők dolgozhatnak ott és mi még sem verjük az asztalt hogy esély egyenlőséget akarunk

A szórakozóhelyekre a nőknek nem kell belépőt fizetni és mi még sem dühöngünk és indítunk náci mozgalmat hogy ez milyen rossz nekünk

ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
74%
53.: Szörnyen unalmas főállású háziasszonynak lenni. Van, aki jól érzi magát benne, nem ítélem el, ha valaki ezt választja, de manapság ez egy ingerszegény, monoton, beszűkült életforma, értelmiségi nőknek különösen unalmas. Másrészt kiszolgáltatott életforma, nem lesz nyugdíja, ha meghal a férje viszonylag fiatalon, öregként nyomorogni fog, jó esetben a gyerekei eltartják. De egy megromlott házasságból is nehezebb kilépni, mert azzal is nyomorba kerülhet, nem könnyű ugyanis sok év kihagyás után jól elhelyezkedni.
ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
23%
Megértem hogy neked a munka jobban tetszik, meg is van rá a jogod amit az állam biztosít, minden nőnek biztosít minden jogot ami egy férfit is megillet
ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
56 te csak nem akarsz, vagy egyenesen nem tudsz gondolkozni és olvasni?
ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!