Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szokták azt mondani a hídon...

Szokták azt mondani a hídon dolgozóknak, hogy ha leesnek, akkor mielőtt becsapódnának a vízbe, dobjanak bele valamit, ami megtöri a víz felületi feszültségét és így megmenekülnek. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 23:33
 41/95 A kérdező kommentje:

de legalább már csak én írok, így nincsenek ilyen problémázások miszerint baj ha leírom a véleményemet, mert vitát szül sőt ez egyenesen harc, sőt az is baj ha nem írok negatív véleményt arról amivel egyetértek mert jobb lenne ha azt is cáfolnám.

most az is harc hogy ezt is leírtam?

2016. dec. 1. 13:11
 42/95 A kérdező kommentje:

Bocsi, akkor kérdezek: tulajdonképpen most mire is kellene válaszolni?


pl. a kérdésre. de itt nagyon sokan tudnak másra is, úgyhogy szerintem nem lesz gond. max. harc lesz. az gond?

2016. dec. 1. 13:13
 43/95 anonim ***** válasza:

Neked tényleg ennyire nincs érdemleges dolgod, vagy számodra a céltalan kötekedés jelenti a szórakozást?

Előre félek az ilyen trolloktól, jön a karácsony, egy rakás suttyó fog két hétig a gép előtt ülni és kiütésesre unni magát.

2016. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 A kérdező kommentje:
banyek annyiszor használtam a harc szót hogy most mindenféle katonai játék hirdetéseket dobnak fel a reklámok
2016. dec. 1. 13:14
 45/95 anonim ***** válasza:
Mit dob le?
2016. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 A kérdező kommentje:

tehát kötekedés ha hozzászólok egy válaszhoz s pl. leírom hogy az nem a kérdésre adott válasz.

már csak az a kérdés, ha ez neked ekkora teher, tulajdonképpen miért vagy itt? miért kell olvasgatni olyasmit amitől félsz? amitől előre félsz. és az is felmerül ha előre tudsz félni akkor miért nem tudsz zuhanás közben magad elé dobni valamit? aki ennyire képes előre gondolkozni hogy még félni is tud előre annak ez miért nem megy?

2016. dec. 1. 13:17
 47/95 A kérdező kommentje:
amivel dolgozik. vésőt kalapácsot, hidraulikus emelőt, akár a sisakját is de ez ellenjavallt.
2016. dec. 1. 13:18
 48/95 anonim ***** válasza:
inkább menjél és hányjál tovább a hidadról legalább addig se beszélsz hülyeségeket
2016. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
Milyen magasról dobja le a nem tudjuk mit?
2016. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 A kérdező kommentje:

bírom ezt hogy hogy ki tudtok akadni ha valakinek más a véleménye. egy teljesen elméleti kérdés s 5 oldalon át 50 hozzászólás. már az abortusz és holokauszt vitákkal vetekszik ez a zuhanás közben magunk elé dobott tárgy.

külön érdekessége, hogy képesek vagytok úgy vitázni erről, hogy ellenvélemény nincs is.

2016. dec. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!