Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szokták azt mondani a hídon...

Szokták azt mondani a hídon dolgozóknak, hogy ha leesnek, akkor mielőtt becsapódnának a vízbe, dobjanak bele valamit, ami megtöri a víz felületi feszültségét és így megmenekülnek. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 23:33
 81/95 A kérdező kommentje:
hülye. egy végtelenségig ismételhető folyamat sincs. ezt te is jól tudod csak trollkodsz s másokat trollnak nevezel. Azonban leírtam mit is értek a kérdés alatt aminek a felfogása ezekszerint neked se megy, pontosabban ugy teszel mintha nem menne. ez a lényege, csak nehogy véletlenül értelmesen kelljen hozzászólnod.
2016. dec. 2. 09:45
 82/95 A kérdező kommentje:
gyengébbek kedvéért: végtelenségig ismételhető folyamat nincs. ez egy elvi vázlat amit azért írtam le, hogy akik a kérdésre VÁLASZOLNI akarnak, azok tisztábban lássák mi is a kérdés. és nem azért hogy egyeseknek legyen mibe belekötni unalmukban.
2016. dec. 2. 13:33
 83/95 Wadmalac ***** válasza:

Mindenhol, minden válaszolóval összeveszel.

Gondolkodj már el egy kicsit, aki ennyi tapasztalat után sem képes gyanakodni, hogy ő is hibás lehet, az orvosi eset.

2016. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:

Még nem adtak nevet a végtelenségig ismételhető folyamatoknak és azoknak sem, amit nem lehet a végtelenségig ismételni.


Ezennel meghatalmazlak, hogy nevet adj nekik.

2016. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 A kérdező kommentje:

"Mindenhol, minden válaszolóval összeveszel."

Dehogy, csak ott ahol hozzád hasonló emberek vannak. És ha ilyenkor te is ott vagy akkor értelemszerűen azt látod mintha mindenhol ez lenne. De ahol te és hozzád hasonlók nincsenek ott vita sincs a semmin.

2016. dec. 2. 14:38
 86/95 Wadmalac ***** válasza:

"De ahol te és hozzád hasonlók nincsenek ott vita sincs a semmin."

Érdekes, évek óta a kérdezők 99%-ával jó viszonyban tudok kommunikálni. Biztos azok is olyan hülyék ,mint én.

Csak te vagy tokéletes. Páppárá.

2016. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:

"De ahol te és hozzád hasonlók nincsenek ott vita sincs a semmin."


Na ez legalább igaz. Ha kerülöd a normális, mentálisan ép embereket, és csak a hozzád hasonszőrű elmebetegekkel diskurálsz, akkor persze hogy nem vitáztok semmin se :D

2016. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 A kérdező kommentje:
Láttam már jó néhány kifogásolható stílusú írásodat. És nem a saját kérdéseidben, másokéba rondítottál bele. És nem azért mert beszólt neked valaki hanem kívülállóként tettél ilyent ugy hogy te kezdted. Érdekes én ilyent nem teszek. Vajon nekem miért megy hogy nem kötök bele emberekbe a saját kérdéseikben max. a kötekedőknek válaszolok a saját kérdésemben? És nem 99-ban, hanem 100%-ban... Bár ez a 99%-os arány erősen kétséges, hogy kozmetikázott "adat".
2016. dec. 2. 14:47
 89/95 A kérdező kommentje:

"Mindenhol, minden válaszolóval összeveszel. "


Itt pedig egyszerűen hazudsz.

2016. dec. 2. 14:49
 90/95 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon nekem miért megy hogy nem kötök bele emberekbe a saját kérdéseikben max."

Te komolyan fel se fogod, hogy mit csinálsz? Konkrétan te vagy az, aki mindenkibe beleköt!

Mindkét kérdés alatt meg lehet nézni, minden egyes kommented arról szólt, hogy bárkivel, csak kötekedhess egyet!

2016. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!