Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szokták azt mondani a hídon...

Szokták azt mondani a hídon dolgozóknak, hogy ha leesnek, akkor mielőtt becsapódnának a vízbe, dobjanak bele valamit, ami megtöri a víz felületi feszültségét és így megmenekülnek. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 23:33
 51/95 A kérdező kommentje:
mert ha azt mondom, hogy de igenis ez igaz és így van s azon megy a vita, oké, na de ez nem is történt. ezt csak ti találjátok ki hogy harcolok ezért a véleményért, majd pedig ezen problémáztok.
2016. dec. 1. 13:28
 52/95 A kérdező kommentje:
a következő az lesz hogy nem tudtok a családotokkal foglalkozni mert nekem kell válaszolni? (volt már ilyenben is részem, már ezen se lepődnék meg)
2016. dec. 1. 13:29
 53/95 Wadmalac ***** válasza:

"a következő az lesz hogy nem tudtok a családotokkal foglalkozni mert nekem kell válaszolni? (volt már ilyenben is részem, már ezen se lepődnék meg)"


Szóval nem az első eset, hogy értelmetlen vitatkozásba fullad egy kérdésed?

Nem lehet, csak egy icipicit, nézz magadba, hogy talán a dologban te is hunyó vagy?


Azt hiszem maximálisan megadtam a választ a kérdésre, a további hógolyóháborút vívja tovább, aki akarja, én kiszálltam, mert nem tudok a családommal foglalkozni mert neked kell válaszolni. :D

2016. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 A kérdező kommentje:

az értelmetlen vitába nem belefulladt a kérdés hanem egyes válaszolóknak fontos volt 50 válaszon keresztül bizonygatni olyasmit ami nem is volt a kérdés része.

maga a kérdés egyszerűen zajlott. feltettem, te válaszoltál és kész.

hogy egyesek mellette ezer mást irkáltak s felháborodtak mert nem értek vele egyet, annak nem a kérdéshez van köze.

ahogy annak sehogy te valami számomra rejtélyes okból azt ajánlottad hogy kössek bele a te - amúgy helyes -válaszodba is.

mivel ezt te ajánlottad nem én tettem, neked kellene magadba nézned hogy vajon miért lenne ilyesmire igényed.


amúgy meg minden ilyesmi vita azzal kerülhető el ha a kérdésre válaszolnak.

ha nem beszélnek mellé akkor megjegyezni se fogja senki hogy mellébeszélnek.

láthattad, a kérdésre adott válaszba való belekötésnek még a külön felszólításra se tettem eleget.

2016. dec. 1. 14:37
 55/95 Wadmalac ***** válasza:

Béláim, tútótuk, rátótuk.


Szerintem megvan minden válaszod, nincs mit ragozni, lezárható.

2016. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:

"az értelmetlen vitába nem belefulladt a kérdés hanem egyes válaszolóknak fontos volt 50 válaszon keresztül bizonygatni olyasmit ami nem is volt a kérdés része."

Abból az 50-ből 30 a tied! Nem tűnik fel, hogy itt senki nem harcol és kínlódik, csak te?


Több teljesen jó választ is kaptál az elején, amelyek elég egyértelműen megválaszolták, hogy nem, így sem fogsz életben maradni.

Erre ezeket teljesen figyelmen kívül hagyod, helyette kiszúrsz egy-két dolgot, és azokon kötekszel szünet nélkül. Miközben a kérdésedre már régen választ kaptál. Mégis mi a célod ezzel?

2016. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 A kérdező kommentje:

ha csak én vettem volna részt ebben akkor nem 50 hanem 30 válasz lenne. valakiknek 20 válasznyit megért a semmi ragozása.

az pedig hogy biztos belehal valaki egy bizonytalan magasságból történő vízbeeséstől szintén értelmetlen már csak azért is mert eleve nem hal meg ilyenkor mindenki.

válaszoltak az elején, de olyasmiket amik alapjaiban hibásak, mert a valóság az ellenkezőjét igazolta.

2016. dec. 1. 15:13
 58/95 anonim ***** válasza:

"az pedig hogy biztos belehal valaki egy bizonytalan magasságból történő vízbeeséstől szintén értelmetlen már csak azért is mert eleve nem hal meg ilyenkor mindenki.

válaszoltak az elején, de olyasmiket amik alapjaiban hibásak, mert a valóság az ellenkezőjét igazolta."

Naná, de nem is arról szoktak szólni a hírek, hogy az illető szerszámokat dobált maga alá, hanem mondjuk eleve nem történt halálos magasságból az esés :D

Meg úgy egyébként kaptál már erre is felkérést, hogy akkor írj le egy konkrét helyzetet, minden egyes paramétert pontosan megadva, és akkor lehet számolgatni, hogy mi történik!

Ha csak így általánosságban teszed fel a kérdést, akkor nyilvánvalóan a válaszok is általánosságban fognak szólni, így pedig már tökéletesen ki lett vesézve a legelső oldalon minden, akkor is ha nem ilyen válaszokat vártál.

2016. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 A kérdező kommentje:

Naná, de nem is arról szoktak szólni a hírek, hogy az illető szerszámokat dobált maga alá, hanem mondjuk eleve nem történt halálos magasságból az esés :D


Érdekes én ilyen hírt még sose hallottam, hogy eleve nem történt halálos magasból esés. Olyant viszont hogy történt már hallottam.



Meg úgy egyébként kaptál már erre is felkérést, hogy akkor írj le egy konkrét helyzetet, minden egyes paramétert pontosan megadva, és akkor lehet számolgatni, hogy mi történik!


Na de minek? Aki számolgatni akar az lássa el magát példákkal. Nehogy már nekem kelljen. Összekevert az illető a fizika tanárával.



Ha csak így általánosságban teszed fel a kérdést, akkor nyilvánvalóan a válaszok is általánosságban fognak szólni, így pedig már tökéletesen ki lett vesézve a legelső oldalon minden, akkor is ha nem ilyen válaszokat vártál.


Az nem baj ha általános a válasz az a baj, hogy hibás. Az hogy nincs olyasmi ami van nem általános válasz hanem hibás válasz.

De tudod mit akkor legyen. Nincs olyan ami van. Most jó? S akkor nincs tovább vita se hisz az is van.

2016. dec. 1. 15:40
 60/95 anonim ***** válasza:
Az a 7 mp csak 3.2 mp. (Fizika, szabadesés)
2016. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!