Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szokták azt mondani a hídon...

Szokták azt mondani a hídon dolgozóknak, hogy ha leesnek, akkor mielőtt becsapódnának a vízbe, dobjanak bele valamit, ami megtöri a víz felületi feszültségét és így megmenekülnek. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 23:33
 71/95 A kérdező kommentje:

neked nem megy a szövegértelmezés. harcak nevezték, hogy irok...

harcnak nevezték hogy megjegyzem nem a kérdésre adnak választ és amit irnak logikátlan.

az meg már hab a tortán hogy elvárták hogy cáfoljam azt ami végre válasz a kérdésre értelmes is és még igaz is. most meg már hiszti az ha irok, de azért kitalálod hogy irjak... döntsd már el végre mit is akarsz egyáltalán. hogy én mit akarok az már a kérdésben is meg van fogalmazva. ha nem megy az értelmezése arról nem én tehetek.

2016. dec. 1. 18:42
 72/95 A kérdező kommentje:

mégi smért ne tudnám értelmezni a választ? vagy h amegkaptam választ akkor hirtelen tilos lesz hozzászólni másik irásaihoz, vagy mi?

és ha hozzászolok mások irásaihoz az szerinted azt jelenti hogy a választ nem értelmeztem???


nálad vannak igencsak sulyos gondok.

értsed meg te is ez egy szabad ország ami azzal jár együtt hogy ha valaki ir valamit a gyakorin akkor más valakinek joga van ahhoz hozzászólni. és ha megteszi az nem azt jelenti hogy nem értette meg valaki másnak az írását.

azt hittem korábban, hogy nagyobb hülyeséget már nem tudtok kitalálni mint eddig, de most erre rácáfoltál.

2016. dec. 1. 18:45
 73/95 A kérdező kommentje:

Mégis mit akarsz még?



hozzászólni akarok merészelni ahhoz amit irnak.

remélem ez nem okoz neked elviselhetettlen lelki terhet.

amugy meg nem tartozom neked elszámolási kötelezettséggel, hogy mit akarok csinálni. nem vagyok a feleséget, számoltatsd el őt ha vevő rá.

2016. dec. 1. 18:46
 74/95 A kérdező kommentje:

a mégtámadás egyáltalán nem valószerütlen. igenis történnek méhtajtámadások, ha nem hiszek akkor járj utána google a barátod.

ti akartok példát majd ha példát irok akko rmeg az a bajotok.

remek.

és folyton az általánositással jössz pedig egy szóval se mondtam hogy általánosit itt bárki is.

osszefoglaltam mi a gondom,ha nem a kérdésre válaszolnak, ha valótlant válaszolnak és volt egy harmadik is ami megintcsak nem általánositás.

erre valaki megkérdezi mi a kérdés pedig ott van fent.

mégis menni hülyeség lesz még itt? valami dömping van vagy mi?


igen volt aki válaszolt de ettől még jogom van irni akkor is ha szerintetek ez hiszti, általánositás, trollkodás vagy éppen kötelezően elvárt.

2016. dec. 1. 18:50
 75/95 A kérdező kommentje:
ha belehalnék nem élném túl. ez a válasz... te önmagadon is túltettél...
2016. dec. 1. 18:51
 76/95 A kérdező kommentje:

ez meg hogy minden egyes hídról való leesésbe belehalnak...



és még meglepődsz hogy ezekután nem megyek bele veled mélyebb párbeszédbe...

a hülyeségnek lennie kell határának és ha te nem szabod meg akkor én szabom meg.

2016. dec. 1. 18:52
 77/95 anonim ***** válasza:

Hát te reménytelen eset vagy...

Az is le lett írva hogy nem az a gond, hogy írsz. De az, ahogy és amit írsz, az semmi másra nem enged következtetni, minthogy komoly bajok vannak veled fejben.

Gondolkozz el ezen!

2016. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 A kérdező kommentje:

nos nem én találtam ki, hogy nincs méhrajtámadás és mindenki aki leesik a hidról az meghal, illetve csak az aki belehal.

de mint mondtam, a hülyeségnek végetvetek. orvoshoz kellene menned ha szerinted baj az ha a válogatott baromságok valakinek nem tetszenek. márpedig nekem nem tetszik. volt aki válaszolt. ennyi. hogy ezenfelül milyen hülyeséget találsz ki az már nem az én szakterületem, de vannak erre jó szakemberek.

2016. dec. 1. 19:04
 79/95 A kérdező kommentje:

"komoly bajok vannak veled fejben.

Gondolkozz el ezen!"


ha komoly bajok lennének a fejemben akkor nemtudnék elgondolkozni se ezen se máson. Az ég szerelmére, legalább egyszer próbáld meg imitálni a logikát az írásaidban. két minden hídról leeső meghaló ember és egy nemlétező méhrajtámadás között.

2016. dec. 1. 19:06
 80/95 anonim ***** válasza:

Őtrollságának másik kérdése, ahol épp kikötekedi magát:


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudoma..


Szegény egy példát sem tud mondani végtelenségig ismétlődő folyamatokra, de azért oltja a válaszírókat rendesen :D

2016. dec. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!