Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webcam modellként jol lehet...

Webcam modellként jol lehet keresni?

Figyelt kérdés
Okay, tegat arra vagyok, kivancsi mennyit lehet ezzel keresnj napi, 3-4 ora munkaval, illetve kell-e hozza ido, hogy beinduljon, tehat elkepzelheto hgy az elso hetekben kevesbe lesz vonzo a keresetem?

2020. okt. 28. 20:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 A kérdező kommentje:
Stúdióban vagyok, operátorral! 30%-ot kapok, ahogy az operátorom is. 40 a studionak megy. Ez az összeg az en 30%-om mar
2022. okt. 17. 23:26
 92/94 anonim ***** válasza:
Hogyan adózol utána, most hogy nincs Kata?
2022. okt. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 baliboy123 válasza:
Sziasztok régebben chat operátorként dolgoztam webcam studioban szerettem csinálni és úgy döntöttem újra elkezdnem. Melyik stúdiók amik most népszerűek és megbízhatóak?
2022. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim válasza:

Sziasztok!

2024 van!


Mi a helyzet most ?


Oszinte leszek, szarban vagyok :)

Home office munka KELL(!).


Eddig sem kerestem rosszul az eü ben, de megváltozott az életem, és ha már bejelentett brutto nettom sosem lesz annyi, hogy hitelt kapjak egyedülálló anyaként - akkor legalább albit tudjak fizetni egy tisztességeset.



Kérdéseim, ha esetleg tudnátok benne segíteni:


Lehet-e “jelmezben” csinálni, úgy értem valamilyen csillogós maszkban pl, és csak azoknak mutatni az arcom akik fizetnek is érte?

Látom azokat az embereket akik néznek?

Vagy akikkel privátozok?


2024ben, hogy működik ennek a bérnek a legalizálása?(akár egyedül, akár ügynökségnél dolgozom)


Mire jó a moderátor?

Írni én is tudok a nézőkkel. Van egyéb hasznos funkció?



Igazából szívesebben lennék a háttérben a gyermekem miatt… vagy lennék maszkban.


Nagyjából ennyi jutott eszembe, köszi!

márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!