Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webcam modellként jol lehet...

Webcam modellként jol lehet keresni?

Figyelt kérdés
Okay, tegat arra vagyok, kivancsi mennyit lehet ezzel keresnj napi, 3-4 ora munkaval, illetve kell-e hozza ido, hogy beinduljon, tehat elkepzelheto hgy az elso hetekben kevesbe lesz vonzo a keresetem?

2020. okt. 28. 20:22
 31/94 anonim ***** válasza:
100%

30-as, válassz ki egy szimpatikus webcam oldalt, és keress rajta egy olyant, hogy models wanted/become a model. Add meg az adatokat, amiket kérnek, tölts fel fotókat a profilodra, és amint a fiókodat aktiválták (általában 1-2 munkanap) mehetsz adásba.

Ha valami nem tiszta, akkor minden oldalon van olyan, hogy support, a legjobban ők tudnak válaszolni neked.

2020. dec. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, van itt aki főállásban ezzel foglalkozik, és meg is él belőle hosszabb ideje? Én nemrég kezdtem el napi 2-3 órát tudtam eddig rá szánni, ami eddig elég kecsegtető, de hosszútávban gondolkozom és azért kérdezem. Előre is köszönöm, ha válaszol valaki.
2021. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 A kérdező kommentje:
Nekem azóta jócskan beindult. Napi 5 órát dolgozok. Csak ezzel foglalkozom es tokeletesen megtudok elni. Es neked is javaslom, a fendszeresseget, s minimum 5 ora munkat.
2021. febr. 15. 23:13
 34/94 anonim ***** válasza:
Az szép, ügyes vagy! Stúdiónak dolgozol angol oldalakon? Én jelenleg magyar oldalon vagyok, ez miatt félek hogy nem biztos hogy hosszútávon meglehetne élni belőle :( Hot vip modelsre regisztráltam. Stúdióban próbálkoztam tavaly, de sajnos felvettek mindenféle kezdő operátort, és nem sokra mentem velük.
2021. febr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 A kérdező kommentje:
En tobb oldalon dolgozom, es egy zsenialis operatorral, ugynoksegnel
2021. febr. 16. 15:24
 36/94 A kérdező kommentje:
Egyebkent az az oldal ahol vagy, ott nagyon jo a kifozetes! En is gondolkozom rajta h bevallaljam-e
2021. márc. 2. 23:35
 37/94 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy csak magyarok látnak akkor vágj bele nyugodtan. :) Oda nem kell legalább operátor, igaz a lebukási esély is nagyobb, bár nem tudom felvállalva csinálod-e. Nekem eddig fizetett, megbízható.
2021. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 A kérdező kommentje:

Engem

Nem zavar vallalom az ismeretsegi koromben.. A fizetes azert jo mert a tobbi oldal sokkal tobbet vesz le a keresetbol.

2021. márc. 4. 00:52
 39/94 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerre is nyomni több oldalra, több kamerával.
2021. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlen több kamera, elég hozzá egy kameramegosztó program. Én 8 oldalon vagyok fenn egyszerre. Otthonról dolgozom, se stúdióval, se operátorral nem osztozom.
2021. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!