Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webcam modellként jol lehet...

Webcam modellként jol lehet keresni?

Figyelt kérdés
Okay, tegat arra vagyok, kivancsi mennyit lehet ezzel keresnj napi, 3-4 ora munkaval, illetve kell-e hozza ido, hogy beinduljon, tehat elkepzelheto hgy az elso hetekben kevesbe lesz vonzo a keresetem?

2020. okt. 28. 20:22
 71/94 A kérdező kommentje:

De miert nem fizetett tb-ét? 😂

Dili meg aki idejár támadó jellegű megmondó embert játszani, óriási, de tényleg! 🤣 akar a fene neked bámrmkt bizonygatni, fordítva ülsz a bilin! Nem

Mi megyünk és írkálunk neked, hanem te jössz ide és magyarázol a kéretlen szidalmazásoddal, de minek? Ki bántott téged már sokadjára kérdem! Én!? Vagy megalázott egyszer egy egy fizetős lány, és bosszút esküsdtél, mi történik veled? A pandémia miatt dühkezelési problémaid vannak, esetleg közlés kényszered van, kérlek magyarázd el!


-tette fel a kérdést őszinte érdeklődéssel, egy prostituálodott, Nő

2021. márc. 25. 11:32
 72/94 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valakit tenyleg bosszant ez az ember, én is jelentem, de eddig annyira szorakoztató esettanulmányt produkált ide, akarom még látni, imádom😂
2021. márc. 25. 11:34
 73/94 anonim ***** válasza:

Mivel bejelentett munkaviszonya nem volt, így nem fizették utána, ő pedig maga után külön se.

Köszi, hogy könyvelőhöz küldtök, de ha ti ebben így benne vagytok, akkor csak tudjátok hány százalékkal adózik ez az egész. Vagy ti is feketén csináljátok?

2021. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, kérlek ne jelentsd a nulla pipást! Én is olyan szórakoztatónak találom, akarok még olvasni "igazságokat" tőle. :D
2021. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy nincs bejelentve..én is magamnak fizetem a tb-ét hiszen még a magánorvos

Is szólt, hogy jelez a gép neki.a legtöbben ezt feketén csinálják, sőt sztem mindenki. Kivéve azokat a külföldieket akiket chatun 250000 ember nez. Ott mar feltuno lenne

2021. márc. 25. 11:45
 76/94 anonim ***** válasza:

#74 Azért javasoltam könyvelőt mert minden eset más és más.

Pl ha a barátnődnek munkaviszonya volt, már egész máshogy néz ki az adózás, mintha nem lett volna más jövedelme. Erről a munkaviszonyról kellene először valami papír, hogy a NAV a cégen hajthassa az elmaradt járulékokat.


Amúgy nem tudhatjuk, milyen oldalakon dolgozott mellékesben, mennyit keresett, így nem lehet általános tanácsot adni, hogy milyen adózási forma a legjobb neki és ott mennyi lesz az adója.

Nem biztos hogy ugyanúgy kell csinálnia, mint nekem, vagy mint a kérdezőnek.

Egy könyvelő tudja ezt.

2021. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
Hotvipmodels ajánlanád?
2021. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlanék semmilyen ügynökséget. Közvetlen regisztrációt ajánlanék a webcam oldalakon. Nekem nem hiányzik, hogy egy ügynökség élősködjön a jutalékomon és még bele is szóljon, hogy mikor, hogyan, mennyit dolgozzak.

Otthonról dolgozó modelleknek szerintem teljesen fölösleges az ügynökség.

Ha bármiben bizonytalan vagyok, netán új oldalakat keresek, ahol dolgozhatnék, én ebből a fórumból tájékozódom:


[link]

2021. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
A hot vip modelsen keresztül a sexchat.hun leszel fent, én is ott vagyok. Kerestem már hogyan tudnék közvetlenül a sexchatre regisztrálni hogy az ügynökség ne vonjon le a pénzemből, de mindig bedobja az ügynökséget. Valaki esetleg tud segíteni? Lehet egyáltalán közvetlenül a sexchatre regisztrálni?
2021. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:

Van az oldal alján egy ilyen, hogy segítség, és ott egy kérdés: Hol regisztrálhatok előadóként, stúdióként?

A válaszban a link ide vezényel:

[link]

Szerintem ez ügynökség mentes, de tényleg elég jól eldugták.


#80, te amúgy jól keresel ezen az oldalon?

2021. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!