Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webcam modellként jol lehet...

Webcam modellként jol lehet keresni?

Figyelt kérdés
Okay, tegat arra vagyok, kivancsi mennyit lehet ezzel keresnj napi, 3-4 ora munkaval, illetve kell-e hozza ido, hogy beinduljon, tehat elkepzelheto hgy az elso hetekben kevesbe lesz vonzo a keresetem?

2020. okt. 28. 20:22
 81/94 anonim ***** válasza:

#81 Ezen a linken amit küldtél, itt az ügynökségen keresztül lehet belépni illetve regisztrálni. Sajnos ez még mindig nem a közvetlen regisztráció sexchat.re.:( Itt szoktam én is belépni a fiókomba.


Lekopogom eddig egész jól, viszont csak ilyen heti 4x 2-3 órákat tudtam eddig lenni. Az átlagom ilyen 7000/óra, ezért nagyon gondolkodom hogy kiváltsam a főállásom vele, mert suli mellé pont egy ilyen rugalmas munkára lenne szükségem.

2021. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
Csajok! Stripchaten van fent valaki? Miért van az, hogy egyszerűen nem küldenek egyáltalán tokent, és nézőm is alig van. Nektek mennyi idő kellett hogy beinduljon?
2021. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:

#82 Most volt időm, kicsit belemélyedtem ebbe a regisztráció témába. Átváltottam az oldalt a régi nézetbe, úgy kicsit átláthatóbb.

A sexchat.hu szerint regisztrálni ott kell, amit linkeltem, nézd csak:

[link]


Ha az ügynökségtől kapott modell belépő oldal ugyanígy néz ki, akkor azt ők a saját affiliate linkjük alatt üzemeltetik, a sexchat.hu ugyanis új vendégek toborzása mellett új előadók toborzása után is fizet:

[link]


Ez a 7000/óra nem hangzik rosszul amúgy, nem gondoltam volna, hogy magyarok ennyit költenének erre.

Nekem egyszer nagyon régen volt ott egy fiókom, de ilyen 100-150 Ft/perces árakon dolgozott mindenki akkoriban, aminek a felét kaptam, és alig tudtam ebből összekaparni egy kifizetésre valót, aztán le is léptem onnan. Persze sok minden változhatott azóta.

Ott regisztráltam, amit az oldal mutat, az ügynökséghez nem volt közöm.

2021. júl. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:

#84 Akkor ezek szerint csak így lehet regisztrálni, én sem találtam több linket, mindig ugyanoda irányított.


Emlékszem eleinte (2018ban regisztráltam) nekem is nagyon kevés pénzt hozott aztán egy nagyobb kihagyás után egész jó lett. Vannak fent lányok akik 5-10 itt nyomják, szerintük régen volt jó ez az oldal, mert sokkal több vendég volt. Tény, hogy rengeteg lett a 0 kredites akinek ugyanúgy elkell viselni a hülyeségét mint egy fizető vendégnek sajnos ez ilyen. Nagyon nagy türelmet igényel, de ha tudnám tartani ezt az órabért úgy gondolom megéri.

2021. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
*5-10 éve
2021. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 A kérdező kommentje:

Azóta beindult. Jócskán…

Aki ezzel szeretne foglalkozni, sok kreativitast es kitartas igenyel. Nem art ha szereted is, en szeretem

2022. febr. 23. 01:19
 87/94 anonim ***** válasza:
Melyik oldalakat használod most amivel meg vagy elégedve?
2022. márc. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 A kérdező kommentje:
Stipchat, cahteurbate, onlyfans és alapvetően orazag tiltas nelkul
2022. ápr. 22. 02:14
 89/94 A kérdező kommentje:
Újfent írok, ha valakinek kell tanács. Az ügynökség nem ördögtől való dolog, főleg ha az ember bele akar tanulni, ilyen helyeken ezt profi szinten megteheti, majd leválhat, ha szeretne. Gondolok itt kamera/fény techincakra bar en korabban modellkedtem, igy erre epp volt ralatasom. Stripchat és a tokenek… nem tudom nekem sokat kuldenek. Tip menu beallitasa es sok sok kommunikacio fontos. Ha total nem megy, akkor ennyi volt ebben, keress fel studiot mert igenis tudnak segiteni…! A minap 1000dollar tipet kaptam egyik oldalon. Azert az annyira nem rossz. 2óra a alatt 50ezres atlagom van, de kellettek hozza az evek, es kiatartas. Igen, nekem is voltak 3 ezres napjaim
2022. okt. 16. 00:38
 90/94 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor te most stúdióban vagy, operátorral? Hány százalékot fizetnek ki neked? A számok, amiket írtál, az már tisztán a te részed, vagy az az összeg, amit még meg kell osztanod a stúdióval meg az operátorral?
2022. okt. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!