Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webcam modellként jol lehet...

Webcam modellként jol lehet keresni?

Figyelt kérdés
Okay, tegat arra vagyok, kivancsi mennyit lehet ezzel keresnj napi, 3-4 ora munkaval, illetve kell-e hozza ido, hogy beinduljon, tehat elkepzelheto hgy az elso hetekben kevesbe lesz vonzo a keresetem?

2020. okt. 28. 20:22
 51/94 A kérdező kommentje:

Hat valoszinuleg ő nem higy egyetemet nem vegzett de az alltalanost is 12 ev alatt jarta ki. Nezz fel egy ilyen oldalra tenyleg. Se csik szemoldok de meg szolinse jatszik az en esetemben.

Miert arad beloled ennyi gyullolet? Valaki bantott, nyugodtan meselj rola itt meghallgatunk :))

2021. márc. 24. 10:53
 52/94 A kérdező kommentje:
Ja, en nem titkolom, minden ismerosom csladtagom tudja.
2021. márc. 24. 10:54
 53/94 anonim ***** válasza:
100%
De miért van most rosszabb időszak? Karanténban azt gondolnám jobban megy.
2021. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
86%

"Normális férfi le sem köpne egy ilyet..."


#49 Ha normális férfi alatt magadat értetted, akkor csak annyit mondok, összeteszem a kezem, hogy nekem egy "normálatlan" jutott.


Nekem nincs rossz időszakom, 100 euró körül összejön egy 4-5 órás műszakban 8 oldalról.

Örömlány, meg sarok...szakadok a röhögéstől. Soha eszembe nem jutna prostituáltként dolgozni, amikor a szobám biztonságából diszkréten kb havi 800 ezret megkeresek.

Takarítani pedig végképp nem fogok elmenni éhbérért, és csak röhögök azokon, akiknek kínjukban és irigységükben nincs jobb dolguk, mint egy anonim fórumon fröcsögni.

2021. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
0%
IRIGY 😂😂 valóban irigy lehet mindenki egy retkes oromlanyra. Meg is kell magad ujjaznod az arab bacsiknak? :D azt mondja diszkréten. Hat igen, 70-es IQ-nal nem vártam többet. Nő vagyok egyébként te kis oromlany, de ha férfi lennék es bajban lennel az utcán, otthagynálak az fix.
2021. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
86%

#57 Ha neked olyan magas az IQ-d, ennél azért többet vártam volna tőled szövegértésben. De akkor segítek. ;-)

Diszkréten: Nem átjáróház az otthonom, mintha prostituált lennék.


"ha férfi lennék es bajban lennel az utcán, otthagynálak"


Ezt nem igazán tudom értelmezni, miféle bajra gondolsz? Amúgy bizonyára otthagynál te bárkit, bármilyen bajban, amennyi gyűlölet van benned.


Miért vagy itt ennél a kérdésnél, mi a célod? Unatkozol? Nincs munkád, férjed, életed?

Vagy netán az a bajod, hogy a te párod is webcam modellekre veri/kurvázik mert téged már nem kíván? Miért foglalkozol a témával?

2021. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező köszönöm a válaszod!

Szexchaten se olyan jó most az elmúlt 1 hónapba a forgalom, ezért is kérdeztem. Persze próbálok ettől függetlenül pozitívan hozzáállni a munkához.



#49 Hála isten vannak még normális pasik, akik megértőek és nem ilyen szűklátókörűek mint te. Ha csak ilyen pasik lennének, kösz nem kell kapcsolat.. Normális férfi amúgyis ott kezdődik, hogy a nő érdekeit is szem előtt tartja, és megérti például az én esetemben, hogy gyári munkás 200e fizetésből nem fogok tudni fenntartani egy albérletet, autót meg fedezni az alap megélhetést.. Lehet, hogy neked van egy "normális" munkád, de minden vagy csak boldog nem, mert árad belőled a rosszindulat.


#56 Gratulálok, ügyes vagy! 500ezer összejönne már boldog lennék.

2021. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
100%

#59 Én már nagyon régóta csinálom, sok törzsvendégem van, köztük olyanok is, akik már a webcam oldalakon kívül fizetnek nekem és úgy 100%-ot elteszek.


Egyébként ez a munka december-január tájékán a legjobb, mert olyankor sokan jutnak extra pénzekhez, prémiumokhoz.

Illetve nagyon jó volt nekem sokszor a szeptember, amikor tömegesen érkeznek haza a nyaralásból elvonási tünetekkel. :)

A többi hónap lehet gyengébb ezekhez képest.

Ha nekem rosszul megy, kipróbálok más időpontokat. Az akkor online lévőknek új arc vagyok, ez sokszor bevált. De ebben a munkában türelmesnek is kell lenni. Volt már úgy, hogy 2-3 órát unatkoztam, már majdnem kikapcsoltam, és akkor kezdtek jönni hozzám.

2021. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 A kérdező kommentje:
Ugye? Szexchat tenyleg nagyon trehany mostanaban
2021. márc. 24. 17:36
 60/94 anonim ***** válasza:
100%

"egy normális pasi azonnal kivágna egy ilyen semmirekellő, erkölcstelen roncsot."


Őket mind meg is hagyom neked. Nekem jó az a normálatlan, aki készít rólam fotókat, videókat a profilomra, meg hoz nekem kávét, üditőt, ha sokat vagyok gépnél;-)

Roncsnak meg inkább te tűnsz, ahogy hergeled magad idegen embereken, akik a világon semmit nem ártanak neked.


"megujjazod magad arab bacsiknak"


Ez az arab bácsis kényszerképzeted amúgy honnan jön? Nem mintha bármi gond lenne velük. Nekem igazából mindegy, ki néz, amíg fizet. Lehet akár egy marslakó is.

Ettől függetlenül a nézőim többsége 25-50 év közötti, többnyire Németországból, UK-ból, skandináv országokból származó európai férfi.

Arab vendégem összesen 4 volt a pályafutásom során, mármint akiket láttam kamerán és egyáltalán szóba került ez a téma. Egyikük se volt "bácsi" kategória.

2021. márc. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!