Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webcam modellként jol lehet...

Webcam modellként jol lehet keresni?

Figyelt kérdés
Okay, tegat arra vagyok, kivancsi mennyit lehet ezzel keresnj napi, 3-4 ora munkaval, illetve kell-e hozza ido, hogy beinduljon, tehat elkepzelheto hgy az elso hetekben kevesbe lesz vonzo a keresetem?

2020. okt. 28. 20:22
 21/94 A kérdező kommentje:
Jelentem, ugynokseg valtas negtortent, es jol lehet vele keresni. Nagyon is. Ha barkinek kerdese van itt tegye fel, ne privatban. Az, hogy, hol dolgoztam es most hol dolgozom se privatban se itt enm fogom leirni!!
2020. dec. 5. 23:14
 22/94 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis miről lehet kérdezni? :D
2020. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 A kérdező kommentje:

Bármiről, de nem

Szeretnék egy ügynökséget sem bemártani, hoszen nem az ő hibájuk volt! Az operátor hibájából kerestem rosszul, pedig az előző ügynökségnél 2 operátorral is probalkoztam. A mostani nagyon ugyesen adja az instrukciókat, ami az első időszakban nagy segítség ha nem tudod még mimerre meddig :))



Van kerdesed, nagyon szivesen valaszolok hiszen a csoport errol szol, de ugynokseget bemartani, vagy reklamozni nem fogok! Remelem ezt megerted :)))

2020. dec. 6. 00:48
 24/94 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit keresel most és hány órát dolgozol egy héten?
2020. dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
15%
mindegy mit írtok neki a lényeg hogy dolgozni ne kelljen. Ha 10% járna azzal is elvan, csak ne kelljen munkát vállalno
2020. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszadót kérdem, mid fáj, hogy itt fröcsögsz? Tényleg angyon figyelek, hogy korrekten kommunikáljak itt mindenkivel, de ezt nem tudom értelmezni. Szerinted ez nem munka? Vagy kizárolag feszültség szítás a szándékod? Esetleg a lenézésed akartad kifejezni, vagy magyarazatot varsz, hogy eletemben mennyit dolgoztam? Keseredj meg, de ne itt es ne ilyen feltunoen :)))


Napi, 3-4 órát dolgozom egy héten 4-5 nqpot megyek. Így a heti 150ezret megkeresem már! :))

2020. dec. 6. 15:09
 27/94 A kérdező kommentje:
Egyebkent egy hónapja csinalom kb, így nagy átlagot nem tudok mondani pénzügyekkel kapcsolatban, leszenk jobb és sokkal rosszabb időszakok is valszeg.
2020. dec. 6. 15:19
 28/94 anonim ***** válasza:
11%
majd amikor elkezdesz csúnyulni akkor nem nagyon lesz referenciád hogy sori robotnál többre vidd
2020. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 A kérdező kommentje:
Na ne csinald ezt velem, mi lesz akkor?! Kedves az aggodalmad egyebkent, de mindig tobb labon allok, es szerencsere megfontoltam kezelem az anyagi ugyeimet
2020. dec. 6. 20:55
 30/94 anonim válasza:
Szia! Nagy vonalakban le tudnád írni hogy hogyan kéne elkezdenem? Ha jó kamera, világítás, stb megvan. Ügynökséghez nem szeretnék menni.
2020. dec. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!