Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webcam modellként jol lehet...

Webcam modellként jol lehet keresni?

Figyelt kérdés
Okay, tegat arra vagyok, kivancsi mennyit lehet ezzel keresnj napi, 3-4 ora munkaval, illetve kell-e hozza ido, hogy beinduljon, tehat elkepzelheto hgy az elso hetekben kevesbe lesz vonzo a keresetem?

2020. okt. 28. 20:22
 61/94 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg hihetetlen, ahogy a társadalom legalja itt próbálja bizonygatni magának, hogy amit csinál az normális. :D ugyan miért jelentetted, szivem? Akkor ezek szerint mégis bánt az igazság. Egy ilyen dumál nekem magas intelligenciarol. :D hat mindjárt bepisilek. A családod sem lehet a helyzet magaslatán ezek szerint. Kész vagy mar.
2021. márc. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
78%

"ugyan miért jelentetted, szivem?"


Rányomsz alul a narancssárga fekiáltójelre, virágszálam, és látod a lehetőségeket.

A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar, én ezt választottam, szerintem teljesen jogosan.


Amúgy nem akarok bizonygatni semmit. Nem tisztem megítélni mi a normális. Azt csak az ilyen beképzelt erkölcscsősz szentfazekak szokták, mint te, akiknek semmi nem normális, ami egy kicsit is eltér attól, ahogy ők élnek, és olyan üres az életük, hogy nincs is más szórakozásuk, mint ezerrel kutatni mindenki életében, találnak-e olyant, amiért bele lehet kötni.


"Akkor ezek szerint mégis bánt az igazság."


Ugyan miféle igazságot hallhatnék tőled, nulla pipás troll fiók tulajdonosától? Valószínű, a való életben is,annyira találják hasznosnak az "igazságaidat", mint itt.

2021. márc. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
0%
A cinikus “miért jelentetted” kérdésre leírja, hogy hogyan jelentette... 😂 sokat felfogsz az életből. Mondjuk a “munkádhoz” nem is kell más. Hihetetlen, hogy ennyi időt raszantam egyáltalán egy ilyenre. A te fajtadtól nincsen rosszabb. Ilyen korán kezdődik a műszak? Szegénykém
2021. márc. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
86%

Leírtam, miért jelentettem. A válaszod provokatív volt, különösen az édesanyámra vonatkozó részt találtam gusztustalannak. Ezt talán te is belátod, hogy ezzel túllőttél a célon, IQ királynő.


"Hihetetlen, hogy ennyi időt raszantam egyáltalán egy ilyenre."

Igen, ezt még én de értem mi volt ezzel a fröcsögéssel itt a célod.


Amúgy az én "műszakom" most végződött, egy kanadai vendégemmel chateltem 2 órát...tudod ott még csak most indul az éjszaka;-)

És te mit csináltál az éjjel? A hozzászóládaidat nézve 4 óránál többet nem aludtál. Persze, a magányos, erkölcscsősz szipirtyók általában inszomniában szenvednek, ezt elfelejtettem.

Lehet, neked se ártana egy vibrátor, mert úgy tűnik, a normális pasid nem ringatott álomba. :D

2021. márc. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg hihetetlen, hogy meg büszke is vagy a kanadai vendégedre. Agyrém

Az időzónákban hidd el szivem kicsit jobb vagyok nálad, te max annyit tudsz, hogy a kuncsaftjaidnal mikor kezdődik az éjszaka :D de mar az is sokat elmond, hogy ezzel az egyszerű infoval próbálsz flexelni. :D

Az inszomnia pedig egy nagyon komoly gond az emberek életében, gyakran depresszió, szorongás, egyéb nehéz időszakok okozzak. Aki egy ilyennel viccelődik az erkölcsileg tényleg 0. Bar nem vártam mast egy sxmunkastol.

2021. márc. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg hihetetlen, hogy meg büszke is vagy a kanadai vendégedre."


Miért ne lennék büszke rá? Nyújtok neki egy szolgáltatást, amivel ő elégedett és évek óta igénybe veszi. Vagyis jól végzem a munkám.

De nem dicsekvésből írtam, ne érts félre. Te kötöttél bele az időbeosztásomba.


"Az inszomnia pedig egy nagyon komoly gond az emberek életében, gyakran depresszió, szorongás, egyéb nehéz időszakok okozzak."


Szóval témánál vagyunk, depressziós vagy és szorongsz. Ugyan miért? Talán mégsincs normális pasid, meg nemes munkád álomfizetéssel?

És szexmunkásokon vered le a problémáidat? Bánt, hogy ők túllendülnek a nehéz időszakukon és boldogulnak, miközben te képtelen vagy?


"Aki egy ilyennel viccelődik az erkölcsileg tényleg 0."


Ha komolyan beteg vagy, azzal nem akarok viccelődni. De olvasd vissza a hozzászólásaidat; ahogy más emberekhez viszonyulsz, az tükröződik vissza rád.

2021. márc. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
52%
Azt meg tudja valaki mondani, hogy miként kell adózni az ilyen bevételek után? Minek számít pontosan, egyéb jövedelemnek? Az egyik barátnőm évek óta nem fizette a TB-t, mellette 4 milliós autót tartott fenn, papíron nulla jövedelemből. Nemrég kopogtatott nála a NAV és most milliókat követelnek tőle.
2021. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozóként kell adózni utána.
2021. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
Értem és úgy hány százalék az adó, ill. a dollárt középárfolyamon kell elszámolni, vagy hogy?
2021. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
Ehhez legjobb, ha felkeres a barátnőd egy könyvelőt. Illetve úgy gondolom, végrehajtási tanácsadó se ártana.
2021. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!