Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webcam modellként jol lehet...

Webcam modellként jol lehet keresni?

Figyelt kérdés
Okay, tegat arra vagyok, kivancsi mennyit lehet ezzel keresnj napi, 3-4 ora munkaval, illetve kell-e hozza ido, hogy beinduljon, tehat elkepzelheto hgy az elso hetekben kevesbe lesz vonzo a keresetem?

2020. okt. 28. 20:22
 41/94 anonim ***** válasza:
59%
Tudom. A több kamera a több látószög miatt is hasznos lehet.
2021. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 A kérdező kommentje:
Én is kb 8-9 oldalon dolgozom, ehez valoban nem kell tobb kamera, de en 2 kameraval dolgozom.
2021. márc. 5. 00:19
 43/94 anonim ***** válasza:
És jó mostanában a forgalom az oldalakon? Lehet tudni hol vagytok fent, hol ajánlott fent lenni?
2021. márc. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy második kamerám, mert az egyik oldalam nem támogatja a kameramegosztót.

Én meg vagyok elégedve a forgalmammal. Hol egyik, hol másik oldalam jobb. Azért jó több helyen lenni egyszerre, mert a sok közül valamelyiken biztos van pörgés.


Erre nincs általános szabály, hogy hol "ajánlott" fenn lenni, mert amíg X előadó jól keres egy oldalon, addig Y szobája lehet, hogy kong az ürességtől. Igazából ki kell próbálni az oldalakat és meg kell szerezned a saját tapasztalatodat, neked melyik válik be. Az évek alatt én is többször cseréltem már le oldalakat.


Igazából nem is arra megyek, hogy sokan legyenek nálam, hanem hogy megtaláljam azt a pár embert, aki rendszeresen jön és fizet. Ez szerencse kérdése is, és ha sikerül, akkor az adott oldal jó nekem.

2021. márc. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Decemberben írtad ugye, hogy heti 150 ezret már sikerül megkeresni. Nem ment lejjebb azóta a forgalom, minden okes vagy hasonló mint pár hónapja?
2021. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 A kérdező kommentje:
De most pl nagyon rossz időszak koszontott be, de amugy is szabadsagot vettem ki, szoval most ez van.de sokaknak rossz a mostani időszak
2021. márc. 24. 07:52
 47/94 anonim ***** válasza:
9%
Ennyi oromlanyt egy helyen 😂 a sarok most nem működik covid alatt?
2021. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 A kérdező kommentje:

Örömlány? Ugyan màr!mem veszem a lelkemre. Én parkapcsolatban elek es soha nem csaltam meg. Nem is fekudnek le massal. Az zavar, hogy te esetleg nem tudsz ilyen munkat vallalni? Ahozki is kell nezni valahogy, nezz meg egy ker ilyen oldalt nyugodtan. Vagy zavar hogy masok

Latjak a puncimat? Ha engem meg a parom nem zavar teged miert?

2021. márc. 24. 09:31
 49/94 anonim ***** válasza:
100%
#49: Ha tudnád hány egyetemista csaj csinálja. Sose mondanád meg külsőről.
2021. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok azoknak is. Inkább mennének takarítani krvalkodas helyett. Meg az is vállalhatóbb. Ha apucinak meg egyszer atküldi a lanya sunijat valaki, lesz majd kopp
2021. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!