Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol tudom bejelenteni, ha...

Hol tudom bejelenteni, ha szerintem nem megfelelően tartják a lovakat?

Figyelt kérdés
Szóval kirándulás közben betértünk egy istállóba, egy elég népszerű helyről van szó, most hirtelen nem tudom, hogy ki merjem-e írni, pontosan hol. Szerintem kb. 20 ló volt az állásos istállóban, de nagyon soványak voltak. Igazából már a szag is nagyon furcsa volt számomra, mert én imádom a lószagot, de ez egyáltalán nem hasonlított rá. Hatalmas és gyönyörű lovak, de mindegyiknek kilátszanak a bordái, volt amelyiknek a medencecsontja is kiállt. Elég sok trágya volt alattuk, hát szerintem nem így kéne kinéznie egy istállónak, na. A kérdésem, hogy ezt már érdemes bejelenteni, és ha igen, akkor hol?
2019. aug. 22. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Településszinten a helyi jegyző az elsőfokú állatvédelmi hatóság - már ha érdekli....
2019. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
állatvédelmi hatóság. Vagy a rendőrségen.
2019. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!