Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Találtam a kertben egy nagyon...

Találtam a kertben egy nagyon kicsi sünt, ezeknek ilyenkor már ilyenkor nem valami vacokban kellene lenniük? Ráadásul én ugy tudom, hogy ezek éjjeli állatok ez meg trgnap egész nap a kertben járkált.

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd ott!
2019. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs megsérülve? Lehet összefutott egy kutyával és az anyjától leszakadt. Ilyenkor még azért csatangolnak, de sajnos szinte esélytelen, hogy megmaradjon, ha még nagyon kicsi, legalábbis egyedül. Kérdezz meg a könyéketeken lévő sün/állatmentőket, hogy mi a teendő, lehet azt mondják, hogy hagyd, mert vissza mehet még az anyja vagy elviszik.
2019. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Láttam már egy nagyobb sünt a szomszédban, mindig onnan jön át, gonsolom az az anyja.
2019. szept. 29. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdez meg valamelyik "google állatvédő szervezet"-et.
2019. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megint itt van ebben a pillanatban jött át. Itr van elöttem
2019. szept. 29. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Tedd a nagy sün közelébe a kicsit,hogy megtalálják egymást.
2019. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De fogalmam sincs, hogy hol van a nagy sün, valahol a szomszédban
2019. szept. 29. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg mérlegen lemérni. Ha nehezebb, mint 600 gramm, akkor hagyni kell, ha nem sérült, semmi baja nem lesz. Majd elmegy telelni, ha úgy látja jónak.

Ha nincs meg 600 gramm akkor lépj kapcsolatba a sünmentőkkel, és kérdezd meg, mit javasolnak...

[link]

2019. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!