Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan lehet csatlakozni a...

Hogyan lehet csatlakozni a Szurkolók az Állatokért szervezetbe?

Figyelt kérdés

Írtam már nekik e-mailt, nem jött válasz, próbáltam velük felvenni a kapcsolatot facebookon is, arra sem reagáltak. Itt a segítségnyújtás csak annyiban merül ki, hogy támogatom pénzzel őket, vagy hogy működnek? Rendeltem már pólót, pulóvert is a webshopjukból, dehát ezzel még nem tartozom közéjük..

Köszönöm előre!



2019. nov. 13. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Állatmentőként mondom, ez sajnos baromi melós munka. Szerintem legyél türelmes. Én legalább is minden üzenetre válaszolni szoktam. De van, hogy több idő kell, mert sok a mentésre váró állat és a velük járó feladat.
2019. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lassan 4 hónap telt el az e-mailem óta, még mindig legyek türelmes? :)
2019. dec. 9. 02:01
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld személyesen keresni őket
2019. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Szép dolog az állatvédelem, viszont már egy kicsit túl sokan is vannak, meg érdemi hasznot nem is hajtanak.


Éves szinten kb. 100 hajléktalan fagy meg az utcán, ha annyi emberség lenne az ilyen "szurkolókban", akkor a saját fajtájukra áldoznák a pénzt pl. éjjeli szállók bérlésére/építésére. Nem vagyok pszichológus, nem tudom, hogy milyen megfontolásból válik valaki állatvédővé, de egy kicsit furának tartom. Az egész közösségi média tele van velük.


Ettől függetlenül nyilván azt csinálsz, amit akarsz.

2019. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1, Állatvédelemre sose lehet elegen lenni.

2, Az nem érdemi haszon, hogy életeket mentessz?

3, Azok a hajléktalanok, akik megfagynak az utcán, azoknak egytől-egyig megvan az esélye arra, hogy hajléktalan szállón meghúzzák magukat, de inkább úgy döntenek, hogy kirúgatják magukat onnan, mert nem tudnak viselkedni; részegek, balhéznak, fosztogatnak (tudom, mert több hajléktalan szállón is dolgozik ismerősöm).

4, A szurkolókban nincs emberség? :'D Biztos emberibb lenne olyan hajléktalanokkal foglalkozni, akik közül rengetegen pont az állatotokat ESZKÖZKÉNT használják fel a koldulásra..

5, Milyen megfontolásból? Mondjuk azért, mert felismerték és bebizonyították azt a szakemberek által hozott állítást, hogy az állatbántalmazók és állatkínzók roppant veszélyes tagjai a társadalomnak. Ezekben az “emberekben” megvan mindaz, ami egy másik ember megkínzásához, vagy életének kioltásához kell. Magyarországon a gyermekek és nők bántalmazóinál és gyilkosainál, szakemberek és a nyomozók bizonyították be, hogy tettüket megelőzően állatokat kínoztak..

6, Ez a minimum, hogy a közösségi média tele legyen velük, ugyanis emberfeletti, amit művelnek nap mint nap , továbbá sosem volt még ennyire hatékonyan működő állatszervezet Magyarországon.

2020. jan. 4. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég régi a kérdés, de a 4-es válasza rendesen felidegesített.

Eloszor is egy hajlektalan rohadtul tehet rola hogy oda kerult az utcara, mig egy allat baromira nem tud mit csinalni ha bebasszak egy ketrecbe vagy megnyuzzak elve stb. leirni is szornyu.

Soha nincsenek elegen az allatvedok, ha elegen lennenek nem kene csinalniuk semmit, rengeteg a felelotlen allat tarto sajnos.

A hajlektalanokrol meg rengeteg undorito sztorit hallani.

Beviszik a korhazba az hagyjan hogy maga ala f.sik, de mikor pelenkazzak meg ra is nyom es vigyorog kozbe.

Es ezt nem en talaltam ki.

5 Ft-ot nem aldoznek rajuk.

Persze tudom, hogy vannak kivetelek, de azok alapjan amit latok es hallok nem sok, viszont az allatkak eseteben mindig az ember -ha lehet igy nevezni az allatkinzokat- a felelos.

2022. szept. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!