Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hova fordulhatok segítségért...

Hova fordulhatok segítségért ha a szomszéd a vérebével nem törődik és kiszabadul és majdnem halálra marcangolta az én kutyámat, kerítésen belül?

Figyelt kérdés
Hova fordulhatok segítségért ha a szomszéd vérebe kiszabadul és majdnem halálra kínozta a kutyámat,de több szomszédnál ölt is?

2020. febr. 12. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség.
2020. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A rendőrség biztos foglalkozik vele?
2020. febr. 13. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt írod több szomszéd kutyáját is halálra marta, plusz gondolom a szökést is meg tudod örökíteni, ha a szomszédaid szava nem lenne elég. Mondjuk nem értem, hogy a szomszédok miért nem hívták ki azonnal a rendőröket, vagy számukra ennyit ért a kutyájuk élete?
2020. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a szomszédokra tudok hagyatkozni,mert az egyik látta is az udvarunkba,és Ő ijesztette el a támadót.a mi kutyánk családtag,hetek óta gyógyítom hogy közöttünk maradjon.A szomszédoknál a kutya munka eszköz,de ha tanú kell biztos jönnek.Remélem a gazdájának elég volt a szóbeli figyelmeztetés,ha nem ezért kértem a segítséget.Nem a kutya a hibás hanem a gazdája,mert nagy mozgásigénye van és ezzel nem törődnek.
2020. febr. 14. 11:12
 5/7 anonim válasza:
Szeneslapáttal húz le rajta egy sorral, ozt többet nem jön vissza, akármilyen véreb
2020. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább a gazdájára ,megérdemelné.
2020. febr. 23. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ötösnek igaza van. Jogos önvédelemnek minősül az olyan, ha a dög rádtámad.
2022. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!