Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hová lehet fordulni segítségér...

Ilona2015 kérdése:

Hová lehet fordulni segítségért, mikor a szomszéd agresszív, fenyegetőző? Fenyegeti az egész házban lakók nyugalmát, biztonságát.

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg verni?
2017. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közös képviselő.
2017. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem dolgozik jól a képviselőtök, akkor le lehet cserélni.

Ha ezt megmondjátok neki (és látja, hogy tényleg komolyan gondoljátok), akkor valami történni fog.

De ezt úgy érdemes, ha közben kerestetek másikat.

2017. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A közös képviselő csak egy dorgáló papírt írhat, amivel a bitófadísz csak kitörli nemesebbik felét...


Ha a házban van kamera, ezt rögzíti, így a szabálysértés dokumentálva, amire lehet hívni a rendőröket, de nélküle is bátran, hiszen kimeríti a csendháborítást.


A fenyegetőző mit takar?Szóban közli? Akkor mehet, emiatt is a feljelentés.Ha rongál, akkor a garázdaság is a számláján már...

Filmezni kell mindent, beküldeni a helyi kapitányságra a bejelentéssel együtt.

2017. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mi lenne válasza:
szerintem ez jegyző téma.
2017. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hasonló a problémám csak családi házban lakunk...
2017. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mi lenne válasza:

nos, mi is családi házban lakunk. neked is azt tudom ír ni, hogy jegyző. nálunk a két dekás kutyája okozott gondot. hajnalban kiengedte és megállás nélkül ugatott. mikor szóltam, még nekik állt feljebb, mondván ne szóljak bele. másik dzsungelt növesztettek a kerítésem mellé amely több mint fél méterre átjött, átlógott a kertembe, a garázstetejére. arról nem is beszélve, hogy mennyire beárnyékolt. erre is időben figyelmeztettem udvariasan, hogy metsze meg, vágja ki. nem beszélve, 1 tiszafa, 1 olyan vad cserje, ami a vasutak mentén is burjánzik. erre is neki állt feljebb, hogy ne szóljak bele, hogy mit ültet a kertjébe.ilyen történések után már nem voltunk csak köszönő viszonyban. bementem a közjegyzőhöz. az eredmény.a kutya már csak napközben ugat, de nem órákig. a kerítés mentén megtisztították a növénytől.

szerintem megér nektek egy kört a jegyzőnél.

2017. okt. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!