Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Csak szerintem 🌳szság 1...

Csak szerintem 🌳szság 1 állatra ruhát rakni?

Figyelt kérdés
Jó persze,amikor hideg van és olyan tipusú a kiskedvencünk,hogy nem bírja,akkor megértem.

2020. júl. 21. 10:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha fázós és hideg van megértem, de ha csak azért mert jaj de cuki, na hát az rettenet.
2020. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
44%

2 állatra már kifejezetten 🌵.


Amúgy meg egyrészt sok műtött állatra adnak, hogy ne piszkálja a heget, másrészt amíg az állatot nem zavarja, addig nem tökmindegy?


Szerintem jópofa, ha az állat jól érzi magát benne.

2020. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
72%
Ha a kutyát nem kutyaként, hanem gyerekként kezelik, annak mindig az öltöztetés az első jele. Magával az öltöztetéssel nincs bajom, sokkal inkább a mentalitással, ami mögötte van, hogy papásmamásat játszunk a kutyával, vagy éppen Barbie babának képzeljük...
2020. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%
#3: én is pont így gondolom...
2020. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
57%
Vannak fázósabb kutyák, vannak, akik esőkabát nélkül nem hajlandók kimenni még pisilni sem, sérülések eltakarására is jó a ruha, hogy a kutya ne piszkálja, műtét után is van, amelyik nem viseli el a tölcsért, de a ruhát igen, és így lehet védeni a műtéti heget attól, hogy ne fertőződjön el. Nem hülyeség a kutyaruha.
2020. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
50%
Ha kistestű szobakutyáról van szó, természetesen hideg időben, sétáltatáskor adjunk rá egy kabátkát. De szerintem is undorító, amikor egy állatot mindenféle csilivili, cuki ruhába kényszerítenek. Nem érzik jól magukat benne, csak elviselik. Már amelyik. Mert húgom kutyája nemhogy a ruhát, de a nyakörvet sem viseli el.
2020. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
75%

Egyértelműen nem azcilyen különleges okok miatti eü ruhákról szó a kérdés.


Hanem pl a swarovski krisrályos divatmellénykékről meg kapucnis kutyadzsoggingfelsőkŕől, stb stb 😂


Kíváncsi leszek, mikor látunk először kutyabikinit a strandon ... 😂😂😂😎

2020. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
39%

Neem, dehogy, ahogy a videón is látható, az állatok is nagyon szokták szeretni. :D

https://www.youtube.com/watch?v=XLgP8UQfy_Q

2020. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is gáz.

Kivéve, ha olyan fajta, ami nem bírja a hideget. Arra oké, hogy télen, jégben, fagyban adnak valamit, ha kiviszik sétálni. De arra is csak tényleg kutyának valót. Nem bebújós rugdalózót, mint egy babának.

2020. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
67%

Az egyik szomszédomnak két spánielje van, jó hosszú szőrűek. Esőben overálban viszi őket sétálni, toklás szezonban kapnak fültakaró sapkát, hogy ne menjen a fülükbe az a vacak. Túlzás? Nem gondolom annak.

Én az indokolt (esőkabát, hideg, sérülés) eseteket leszámítva egyszer farsangi programra öltöztettem be a kutyát, az esemény kedvéért, ez túlzás? Ha a kutya elviseli, azokra a ritka alkalmakra még ez sem az. Amúgy meg gondolkodom valami hűtőruhát is beszerezni a nagyon meleg napokra. Ismerős kutyásoknál még volt, akinek zoknit is láttam a kutya lábán, amikor lábsérülést takartak el vele.

Nem látok nagyon kirívó eseteket azok között, akik ruhát adnak a kutyáikra. Vagy fázós, vagy melege van (és hűtőruha), vagy sérülés, vagy műtét, vagy eső, vagy toklász elleni védekezés... Felénk nincsenek Miss Szöszi típusú kutyatartók.

2020. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!