Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy felnőtt férfit hogy lehet...

Egy felnőtt férfit hogy lehet leszoktatni az állatok bántalmazásáról?

Figyelt kérdés
Állítólag nevelési célzattal teszi, de én inkább érzem bántalmazásnak mint nevelésnek, mert ha csak nyiffan egyet a macska mert éhes vagy fáj a hasa vagy unatkozik, a grabancánál vagy farkánál fogva megrángatja, és üvölt vele hogy hallgasson már el.
2020. júl. 25. 12:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Világosítsd fel,arról,hogy nem így kell nevelni egy macskát,ha nem működik,ajánld fel,hogy szívesen találsz nekik másik gazdát,hátha hajlik rá. Ha,azt mondja nem és nem változtat a hozzáálásán,hívd ki az állatvédőket.
2020. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
87%
Az én párom szereti az állatokat, amíg nem rosszalkodnak. Ha lelöknek, felboritanak valamit, max ad a seggükre egy maflást, max, és ha már nagyon nem bír velük. Sosem birna így viselkedni egy állattal sem, nem egyszer hagyta hogy a tányerjaból egyen a cica. És még így is fejmosást kap ha nem elég türelmes velük. No már most ebből kiindulva egy s*ggfej az az ember. Ha látnám hogy így viselkedik egy állattal valaki nem is tudom mit tennék. Nem vagyok elborult állatvédő, de amikor az ártatlanokat bántják, vagy sorsukra hagyják akkor elborul az agyam.
2020. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!