Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 28. 16:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10.-nek.


Igen, a sok eredeti LV táska, gimis lányoknál a buszon. Meg a sok svájci óra a divatórák helyett a csuklókon.

2020. szept. 29. 01:27
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
#11: A különbség csak az, hogy tenyésztőtől nem divatból vásárolnak százezrekért kutyát. Aki ezzel megy oda, azt elhajtják melegebb éghajlatra.
2020. szept. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

Igyekszem nem foglalkozni sötétekkel...

Ha ezeken múlna, már nem lennének vakvezető, életmentő, drogkereső, meg egyéb segítő munkakutyák sem. Ugyanis ezeket a kutyákat is tenyésztik, hogy a lehető legalkalmasabb legyen a feladatra.

Tény, hogy az agyatlan tenyésztés, főleg a "show"-vonallal sok fajtának nem tett jót, és igenis tenyésztők felelősek azért, hogy a mopsz nem kap már levegőt, a német juhász meg nem tud járni. De azért egy állatvédő szervezetnek tudni kéne disztingválni. De igaz, ezek nem állatvédők, hanem csak műmájer megmondóemberek.

2020. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12.-nek.


Aha...és a villanyszámla majd kifizeti magát, ugye?

2020. szept. 29. 10:50
 15/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a PETA konkrétan már átesett a ló túloldalára, ez már rég nem az állatvédelemről szól. Olyan, mint a vallási fanatikusok.


Én elítélem a szaporítókat, de tegyünk màr különbséget szaporító és tenyésztő között! Az előbbiek ellen kellene fellépni és nem mocskolni nyilvánosan mindenkit, aki vesz magának valamilyen állatot.


Plusz a logikát sem értem. Én vettem magamnak 250.000-ért munkavonalas kutyát, mert sportolok, őrző-védőzök vele. De mellette van 2, kukászacskóból kiguberált macskám és egy utcai mentett keverék kutyám. Akkor én minek számítok?

2020. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!