Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Azért ez már sok, vagy csak...

Azért ez már sok, vagy csak szerintem?

Figyelt kérdés
A Szurkolók az állatkínzás ellen, amikor egy beteg embert leköpdösték stb. én értem, hogy a kutya éhenhalt de egy beteg emberrel nem csinálnék ilyet. Nem értem ha egy embert ennyire nem tisztel az állatokat hogy akarja. Mindig ők mondják ha bántasz egy kutyát akkor az embert is képes bántani. A férfi amúgy szerette a kutyákat.
2020. okt. 29. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a sztorit, van esetleg egy linked is hozzá?
2020. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Mindig mondom, hogy a legtöbb "állatvédő" nem állatszeretetből, hanem emberutálatból, emberekben csalódottságból dolgozik
2020. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy sztori két oldala:

[link]

[link]

2020. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt is van egy:

[link]

További infót láttam erről.

2020. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy nagyon nehéz helyzet.

Mentség az állatkínzásra a betegség?

Nem.

Kérhetett volna segítséget, legrosszabb esetben elvitethette volna a kutyáit a gyepire.

Viszont bármennyire is elködösül az ember agya egy állatkínzás miatt, muszáj embernek maradni, és ez a viselkedés semmiképp sem elfogadható.

Nem csak a törvényi része (önbíráskodás) miatt, hanem azért,mert aki elítéli az állatkínzást, az tulajdonképpen azt ítéli el, hogy valaki egy nála kisebb, védtelen lény ellen követ el erőszakot.

Na most itt ugyanez történt.

Tök mindegy milyen ember az öreg, többen összefogni egy magatehetetlenül fekvő ember ellen nagyon álszent cselekedet volt.

2020. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fajta álszentség nem csak állatvédőknél van jelen, hanem minden más hasonló csoportosulásnál is, mert maga a küldetési elv vonzza a szélsőségesen gondolkozó egyéneket is.


Mivel ezek a csoportok önkéntes alapon működnek, így nem lehet kizárni senkit és mivel nincsen szervezeti hierarchia sem, ezért a tagok gyakorlatilag azt csinálnak, amit akarnak, a saját felelősségükre. Az értelmesebbje kimarad a hasonló botrányt keltő akciókból, a maradék meg egymást hecceli fel és ennélfogva nincs, aki leállítsa őket.

2020. nov. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 egyetértek, nem mentség a betegsége arra ami történt, de a szurkolók ezzel arra a szintre alacsonyodtak le ami ellen elvileg küzdenek, lehetett volna ezt úgy is kezelni hogy nem egy lincselő csűrhének jöjjenek le.
2020. nov. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
azok nem állatvédők csak football huligánok akik probálnak jogalapot szerezni a provokációra. Egybites tuskó mind
2020. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!