Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek,mennyire hatèkony...

Szerintetek,mennyire hatèkony az európai állatvèdelem?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 17:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9. Sajnos ez nem igaz

Nem a kiköltözöttek kutyáit viszik ki, hanem az itthoniak kidobott kutyáit.

Az én Angliába kiköltözött ismerőseim a pulit is vitték magukkal. Családostól, gyerekestől költöztek.

2020. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ha kiviszik a nègylábuakat meg az is jó,ha eladják külfőldre az is,de itthon ha elhgyják a sorsukra koborolni az mar baj.
2020. nov. 16. 22:29
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Semennyire, pedig állitólag világszinten a legjobb. Bizonyiték : https://www.youtube.com/watch?v=TH6o-RUMSq4&list=LL&index=14


A daganatos malacok húsát is eladják sok helyen a vásárlóknak, kivágják a rákos részt, a többit kereskedelmi forgalomba hozzák.

2020. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Nézd meg a Tras los muros nevű youtube csatorna videóit, sok mindent láttam már, de amiket itt művelnek, olyat ritkán látni. Pokoli. És mindez az EU-ban történik a 21. században. A boci még nem halt meg, de a csóka már vágja lefele a fülét, arcbőrét. Nem is értem, hogy nem zárják be az ilyen helyeket és miért nem ülnek még életfogytiglaniban ,akik ezt csinálják .
2020. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
valamibel jobb mint itthon, magyaországon nincs is állatvédelem, csak kutyavédelem de összemossák a két fogalmat
2020. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15

Nincs rendes kutyavédelem sem

egyébként a törvény állatokról szól, szoktak lovakat is menteni a cigányoktól . Meg nèha cicákat is ritkán.

2020. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyugaton kevesebb az állatkínzás? Ugyan, dehogy. Én Írországban élek, láttam már mezőn felgyújtott kutyát, gazdája által szabadon engedett, főút mellett kóborló kutyát, meglőtt macskát és még sorolhatnám.
2020. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!