Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A napokban meghalt az állatkór...

Djballa kérdése:

A napokban meghalt az állatkórházban a kutyám. Ki kell fizetnem az egész kezelést?

Figyelt kérdés
Porckorong sérv miatt vittem be a kutyát. Megműtötték sikeresen. Viszont a műtét utáni 3.napon észrevettem hogy nagyon nincs jól a kutya. Azt mondta a doktor,hogy a műtét előtt észrevettek parazitákat a vérében de nem foglalkoztak vele. Akkor sem foglalkoztak vele amikor minden nap szóltam nekik,hogy a kutya nincs jól. Letudták annyival hogy biztos a gyógyszer nyomja el.Nem eszik nem iszik. 1 hét bentfekvés után hívnak hogy meghalt a kutyám de nem tudja senki mitől. Egy korházban nem tudják mitől...de persze szeretnék ha kifizetném a félmilliós költséget.

ápr. 30. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ki kell fizetned. És ha perelnél, nem járnál jól. Sajnos az állatorvosokat nagyon nehéz megfogni és felelősségre vonni. Facebook-ra kiírhatod, hogy mi történt, hogy mások is tudjanak róla, de ennél többet nem nagyon tudsz tenni. Sajnálom, hogy elpusztult a kutyád. :(
ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Milyen paraziták voltak a vérében? Szivfereg?
ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

Igen.

Add meg a császárnak ami a császáré!

ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elvileg szívféreg de nem mondták meg pontosan. Azt mondták,hogy tüdőembólia okozta a halált.
ápr. 30. 11:12
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

"Azt mondták,hogy tüdőembólia okozta a halált."


Az ilyen elöfordul embernél a vérhigítók miatt, amiket használnak mütétnél.

Nekem egy kolléga halt meg, tumor miatt volt mütétje, lábadozás alatt embóliát kapott.


Nem zárnám ki, hogy állatnál is elöfordulhat.

ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

"meghalt a kutyám de nem tudja senki mitől. Egy korházban nem tudják mitől" <--> "Azt mondták,hogy tüdőembólia okozta a halált."


Most akkor nem tudják vagy megmondták? Sajnálom, hogy elpusztult a kutyád, de attól a fejedben még nem kéne ekkora káosznak lennie.

ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor,hogy megértse más is:tüdőemboli okozta a halált de nem tudják mitől alakulhatott ki. Senki nem tud semmit csak h nagyon sajnálják...ennél a fajta kutyánál ez rutinműtétnek számít ezért nem értem,hogyan történhet meg ilyen főleg úgy,hogy szóltam is a kutya állapotáról de senki nem vizsgálta meg..
ápr. 30. 12:39
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes több mint gyanús hogy teljesen más okok miatt hullanak elvileg gyógyitás közben állat ember steril helyeken ....
ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

A porckorong sérv műtét sikeres volt. A műtét utáni szövődményekrol nem tehet a kórház, az akkor lenne aggalyos, ha például kórházi fertőzés következteben pusztult volna el az állat.


Sajnálatos esemény, én is nagyon sajnálom, de a kórházi számla sajnos akkor is jogos. A sikeres porckorong műtét el lett végezve.

ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha aláírtál olyan papírt, amiben minden felelőséget átvállalsz, akkor sajnos jogosan mossák kezeiket, ha véletlen mégis elfelejtették ezt az orrod alá dugni, akkor van némi esélyed.

Egy szakembert azért megkérdeznék, hogy a gyakorlatban mennyire foglalkozik ezzel bárki is, ha nem fizetsz.

ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!