Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szívesen foglalkoznék hivatáso...

Szívesen foglalkoznék hivatásosan állatvédelemmel hivatásosan. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Szeretem az állatokat és megvetem azt aki bántja őket, szvesen fellépnék ellenük. Ez egy olyan munka aminek látnám értelmét. Ha leéretségiztem hol lehet ilyen munkát vállalni? Milyen követelmények vannak?
2010. aug. 13. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
elmehetsz különböző csoportokhoz dolgozni, de szerintem a legjobban akkor jársz, ha elvégzel egy egyetemet előtte. péládául tanulhatsz jogot, lehetsz környezet vagy állatvédelmi jogász és azzal valóban sokat tehetsz az állatokért!
2010. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én hallottam olyat, aki alapítványi formában hozott létre egy telepet, és befogadja a kidobott/megunt állatokat és cserébe a volt gazdik adójának 1%-át kéri (amivel mindenki maga rendelkezik) és él mint hala a vízben, de az állatokat ilyen helyeken romlott kajával etetik, mert más nagyon költséges
2010. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!